Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

Αρχική

Δε,24Νοεμβρίου2014

ΕΠΣΑ - Αποτελέσματα - Πρόγραμμα Αγώνων - ΕΠΣ Αθηνών

  • Α' Κατηγορία

  • Β' Κατηγορία

  • Γ' Κατηγορία (1ος- 2ος)

  • Γ' Κατηγορία (3ος-4ος)

  • Κύπελλο ΕΠΣΑ - 3ος γύρος

1ος Όμιλος
22-11-2014 (Κλικ για χάρτη)
15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.	Εθνικός Αστέρας1 : 3ΗλιούποληΔημοτικό Στάδιο Καισαριανής Μιχάλης Κρητικόπουλος
15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.	Φωστήρας Ηλιούπολης3 : 2ΠανερυθραϊκόςΒ Δημοτικό Γυμναστήριο Ηλιούπολης
15:00 ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.	ΑΕ Ηρακλείου2 : 1Θρίαμβος Αθηνών-ΔάφνηςΔημοτικό Στάδιο Ηρακλείου Αττικής
15:00 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.	ΑΟ Περιστέρι1 : 0Ολυμπιακός ΛιοσίωνΕΑΚ Ήφαιστου
23-11-2014 (Κλικ για χάρτη)
11:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΔΟΣΗΣ Μ.	Σούρμενα1 : 1ΚαματερόΓήπεδο Ελληνικού
11:00 ΠΑΠΠΑΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.	Αγία Ελεούσα1 : 1ΧαϊδάριΔημοτικό Γήπεδο Οριζομύλων Αιγάλεω
11:00 ΧΑΡΙΤΟΣ Ν., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.	Χαλάνδρι3 : 0Ήφαιστος ΠεριστερίουΔημοτικό Στάδιο Χαλανδρίου (Στάδιο Φραγκοκκλησιάς)
15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.	Π.Φάληρο1 : 1Άγιος ΔημήτριοςΔημοτικό Γήπεδο Παλαιού Φαλήρου Σωτήρης Αγγελόπουλος
2ος Όμιλος
22-11-2014 (Κλικ για χάρτη)
15:00 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.	Πεύκη0 : 4Δόξα ΒύρωναΔημοτικό Στάδιο Πεύκης
15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.	Ακάδημος Αμαρουσίου0 : 2ΑιγάλεωΔημοτικό Γήπεδο Μελισσίων
15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.	Κολωνός0 : 5ΧολαργόςΓήπεδο Ακαδημίας Πλάτωνος
23-11-2014 (Κλικ για χάρτη)
11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΝΑΡΗΣ Η., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.	Θύελλα Αγ.Δημητρίου1 : 0Διάνα ΗλιούποληςΔημοτικό Στάδιο Αγίου Δημητρίου
11:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν.	Ιάσων0 : 2ΓΣ ΑργυρούποληςΔΑΚ Ιλίου
15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.	Άγιοι Ανάργυροι3 : 1Άγιος ΙερόθεοςΔημοτικό Γυμναστήριο Αγίων Αναργύρων
15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.	Αγία Παρασκευή4 : 0Ελπίδα Αγ.ΑναργύρωνΔημοτικό Γήπεδο Αγίας Παρασκευής
15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ.	Χαραυγιακός1 : 0ΠΑΟ ΡουφΔημοτικό Γήπεδο Ηλιούπολης
1ος Όμιλος
22-11-2014 (Κλικ για χάρτη)
15:00 ΣΚΟΥΡΑΣ Θ., ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.	Αθηναϊκός2 : 2Φοίνικας ΠεριστερίουΔημοτικό Στάδιο Βύρωνα
15:00 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.	Καλαμάκι1 : 1ΧρυσούποληΔημοτικό Στάδιο Καλαμακίου
15:00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΕΤΣΗ Μ.	ΑΕ Γλυφάδας2 : 1ΚουκάκιΔημοτικό Στάδιο Γλυφάδας
15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ.	Άφοβος0 : 0Άγιος ΘωμάςΓήπεδο Ακαδημίας Πλάτωνος
23-11-2014 (Κλικ για χάρτη)
09:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ.	Πήγασος Πατησίων1 : 1Ειρήνη ΠετρούποληςΔημοτικό Γυμναστήριο Αγίων Αναργύρων
11:30 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α.	ΓΣ Καισαριανής4 : 1ΚορωνίδαΓήπεδο Νήαρ Ήστ
12:30 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.	Ηρακλής Περιστερίου3 : 2Άτλας ΚυψέληςΕΑΚ Ήφαιστου
15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.	Ιλίσια 20043 : 0Κένταυρος ΒριλησσίωνΓήπεδο Γουδίου
2ος Όμιλος
22-11-2014 (Κλικ για χάρτη)
15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ.	Απόλλων Χαλανδρίου2 : 1Φωστήρας ΚαισαριανήςΓήπεδο Κάτω Χαλανδρίου
15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΙΚΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.	Λυκόβρυση3 : 2Κεραυνός Αγ.ΒαρβάραςΔιαδημοτικό Γήπεδο Μεταμόρφωσης-Λυκόβρυσης
15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.	Γκυζιακός1 : 3Αργυρούπολη ΑΟΝΔημοτικό Γήπεδο Κυψέλης (Αλεπότρυπας)
23-11-2014 (Κλικ για χάρτη)
15:00 ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.	Αρμενική Ένωση0 : 0ΑΕ ΠεριστερίουΔημοτικό Βύρωνα (Εργάνης)
15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.	Κρόνος Αθηνών0 : 0ΑττικόςΔημοτικό Γήπεδο Κυψέλης (Αλεπότρυπας)
15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.	Θρίαμβος Χαϊδαρίου4 : 0Αστέρας ΕξαρχείωνΔημοτικό Γήπεδο Τάκης Χαραλαμπίδης (πρώην Σιδηροπούλου)
15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.	Άγιαξ Ταύρου0 : 2ΑλσούποληΒ Δημοτικό Γυμναστήριο Ταύρου Χάρης Παυλίδης
15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΔΕΤΣΗ Μ.	Πετράλωνα2 : 1ΜελίσσιαΓήπεδο Ρουφ Δημήτρης Γιαννακόπουλος
3ος Όμιλος
22-11-2014 (Κλικ για χάρτη)
15:00 ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.	Παράδεισος Αμαρουσίου1 : 1Δάφνη Π.ΦαλήρουΔημοτικό Στάδιο Χαλανδρίου (Στάδιο Φραγκοκκλησιάς)
15:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΧΑΡΙΤΟΣ Ν.	Ελευθερούπολη1 : 2Ένωσις ΒοτανικούΔημοτικό Στάδιο Νέας Ιωνίας
15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.	Ανθούπολη4 : 2Αίμος ΠετρούποληςΓήπεδο Χωράφας
15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΙΟΣΕΣ Β., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.	Κηπούπολη1 : 2Ερμής ΕιρήνηΓήπεδο Χρυσούπολης
15:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.	Αστέρας Ζωγράφου2 : 1ΑΟ ΜικρασιατικόςΔημοτικό Στάδιο Ζωγράφου Γρηγόρης Λαμπράκης
23-11-2014 (Κλικ για χάρτη)
15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΠΕΡΡΟΣ Ν.	Λαύρα Αργυρούπολης0 : 1Τερψιθέα ΓλυφάδαςΔημοτικό Στάδιο Αργυρούπολης Α
15:00 ΣΤΑΙΚΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.	Άμιλλα Περιστερίου1 : 0Ατρόμητος-Αστέρας ΧαλανδρίουΓήπεδο Χρυσούπολης
15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.	Άρης Πετρούπολης3 : 3ΠαπάγοςΔημοτικό Στάδιο Πετρούπολης Γ
1ος Όμιλος
22-11-2014 (Κλικ για χάρτη)
15:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.	ΑΕ Ιλίου1 : 3Δάφνη ΑθηνώνΔΑΚ Ιλίου
15:00 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΑΛΥΒΑΣ Β., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.	Πανιώνιος Καισαριανής1 : 1Διαγόρας ΑιγάλεωΓήπεδο Νήαρ Ήστ
15:00 ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ι.	Πατήσια1 : 0Ολυμπιακός ΚυψέληςΓήπεδο Γαλατσίου
15:00 ΣΥΝΑΙΤΗΣ Κ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α.	Δάσος Χαϊδαρίου0 : 3ΒριλήσσιαΔημοτικό Γήπεδο Τάκης Χαραλαμπίδης (πρώην Σιδηροπούλου)
23-11-2014 (Κλικ για χάρτη)
11:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ.	Ηρακλής Πετρούπολης2 : 2ΑΟ ΙλίουΔημοτικό Γυμναστήριο Αγίων Αναργύρων
12:00 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Δ., ΚΟΤZΑΜΠΑΣΑΚΗΣ Μ.	Πέρα Κλουμπ3 : 2ΠΟΨΔημοτικό Γήπεδο Κυψέλης (Αλεπότρυπας)
12:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΣΥΡΙΟΣ Χ.	Κεραμεικός0 : 2Κεραυνός ΠετρούποληςΓήπεδο Ρουφ Δημήτρης Γιαννακόπουλος
2ος Όμιλος
22-11-2014 (Κλικ για χάρτη)
15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.	ΑΕ Αιγάλεω0 : 2ΤριφυλλιακόςΔΑΚ Αιγάλεω
15:00 ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΜΠΟΛΙΕΡΑΚΗΣ .	Αναγέννηση Πετρούπολης6 : 0Αίας ΑθηνώνΔημοτικό Στάδιο Πετρούπολης Γ
23-11-2014 (Κλικ για χάρτη)
11:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.	Γαλαξίας Περιστερίου1 : 2ΑρίωνΓήπεδο Χωράφας
11:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΖΟΥΜΗΣ Φ.	Αετός Καλλιθέας1 : 4ΑμπελόκηποιΔημοτικό Στάδιο Πεύκης
15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΚΑΛΗΣ Β., ΖΟΥΡΙΔΑΚΗΣ Χ.	Κρόνος Αιγάλεω1 : 0ΤαταύλαΔημοτικό Γήπεδο Οριζομύλων Αιγάλεω
15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΤΖΙΚΑΣ Ε.	Ορφέας Αιγάλεω3 : 2ΙπποκράτηςΔΑΚ Αιγάλεω
3ος Όμιλος
11-10-2014 (Κλικ για χάρτη)
16:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.Θύελλα Περιστερίου0 : 1Φοίνικας ΚαλλιθέαςΓήπεδο Χρυσούπολης
16:00 ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.Ιεράπολη3 : 2ΜαρούσιΔημοτικό Γήπεδο Οριζομύλων Αιγάλεω
16:00 ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.Υμηττός1 : 2Άρης ΧολαργούΓήπεδο Υμηττού
16:00 ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ.Βύρωνας1 : 1Άρης ΒύρωναΒ Δημοτικό Γυμναστήριο Ηλιούπολης
12-10-2014 (Κλικ για χάρτη)
11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.Χαλκηδονικός0 : 1Νίκη ΑλίμουΔημοτικό Γυμναστήριο Αγίων Αναργύρων
13:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΠΑΤΡΙΚΗΣ Κ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.	Άτταλος4 : 0Κωφών ΑΟΓήπεδο Κάτω Αχαρνών
16:00 ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΙΣΣΑ Α., ΣΥΡΙΟΣ Χ.Νέα Σμύρνη1 : 0Κηφισιά 2010Γήπεδο Τραχώνων
22-11-2014 (Κλικ για χάρτη)
15:00 ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΑΣ Ε., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.	Βύρωνας2 : 1ΜαρούσιΔημοτικό Βύρωνα (Εργάνης)
15:00 ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΠΑΤΡΙΚΗΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.	Υμηττός4 : 0ΙεράποληΓήπεδο Υμηττού
23-11-2014 (Κλικ για χάρτη)
11:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΑΚΗΣ Α., ΔΗΜΑΣ Ν.	Κωφών ΑΟ0 : 1Νίκη ΑλίμουΓήπεδο Ακαδημίας Πλάτωνος
12:00 ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΤΣΑΡΟΜΗΤΣΟΣ Β.	Άτταλος4 : 0Θύελλα ΠεριστερίουΓήπεδο Κάτω Αχαρνών
15:00 ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α.	Κηφισιά 20100 : 1Άρης ΒύρωναΖηρίνειο Στάδιο Κηφισιάς
15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.	Άρης Χολαργού3 : 0Φοίνικας ΚαλλιθέαςΔημοτικό Στάδιο Χολαργού Μαρκ Μαρσώ
15:00 ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΑΓΗΣ Α., ΚΙΟΣΕΣ Β.	Νέα Σμύρνη1 : 2ΧαλκηδονικόςΔημοτικό Στάδιο Καλαμακίου
2ος Όμιλος
09:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.	Αθηναΐδα1 : 4ΓαλάτσιΔημοτικό Γήπεδο Κυψέλης (Αλεπότρυπας)
10:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΝΕΛΛΟΣ Ζ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.	Τόλμη Περιστερίου2 : 0Πράσινα ΠουλιάΕΑΚ Ήφαιστου
11:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.	Απόλλων Περιστερίου1 : 1Νέα ΖωήΓήπεδο Χωράφας
11:00 ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.	Προμηθέας Δάφνης1 : 0ΠαγκράτιΓήπεδο Υμηττού
11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Ε., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.	Κοψαχείλα2 : 0Πλάτων ΑθηνώνΔημοτικό Γήπεδο Παλαιού Φαλήρου Σωτήρης Αγγελόπουλος
15:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.	Λαρισαϊκός2 : 3Απόλλων 2006Γήπεδο Ακαδημίας Πλάτωνος
15:00 ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.	ΑΕ Μεταμόρφωση4 : 3ΠανθησειακόςΔιαδημοτικό Γήπεδο Μεταμόρφωσης-Λυκόβρυσης
05-11-2014 (Κλικ για χάρτη)
14:30 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.	Άγιος Δημήτριος0 : 3ΑΕ ΗρακλείουΔημοτικό Στάδιο Καλαμακίου
14:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.	Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο - ΡεπορτάζΕΡΑΣ ΠΑΟ Ρουφ0 : 0Αγία ΕλεούσαΓήπεδο Ρουφ Δημήτρης Γιαννακόπουλος
14:30 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.	Κεραυνός Αγ.Βαρβάρας0 : 1Φωστήρας ΗλιούποληςΔημοτικό Γήπεδο Οριζομύλων Αιγάλεω
14:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.	Ηρακλής Περιστερίου2 : 0ΙάσωνΕΑΚ Ήφαιστου
14:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.	Αθηναϊκός0 : 2ΑΟ ΜικρασιατικόςΔημοτικό Στάδιο Βύρωνα
14:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.	Χαραυγιακός4 : 1ΠαπάγοςΒ Δημοτικό Γυμναστήριο Ηλιούπολης
14:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.	Αρμενική Ένωση1 : 5ΣούρμεναΓήπεδο Ελληνικού
14:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΑΚΟΣ Ε., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.	Κρόνος Αθηνών2 : 1ΓΣ ΑργυρούποληςΒ Δημοτικό Γυμναστήριο Ταύρου Χάρης Παυλίδης
14:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α.	Αστέρας Ζωγράφου1 : 5ΠετράλωναΔημοτικό Στάδιο Ζωγράφου Γρηγόρης Λαμπράκης
14:30 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Μ.	Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο - ΡεπορτάζΛυκόβρυση5 : 5ΠεύκηΔιαδημοτικό Γήπεδο Μεταμόρφωσης-Λυκόβρυσης
14:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΑΙΚΟΣ Κ.	Φωστήρας Καισαριανής0 : 1Δόξα ΒύρωναΓήπεδο Νήαρ Ήστ
14:30 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΔΔΑΣ Π.	Ακάδημος Αμαρουσίου0 : 1Θύελλα Αγ.ΔημητρίουΔημοτικό Στάδιο Καματερού
14:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.	Θρίαμβος Αθηνών-Δάφνης1 : 2Αγία ΠαρασκευήΓήπεδο Υμηττού
14:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Β.	Πανερυθραϊκός2 : 1Τερψιθέα ΓλυφάδαςΔημοτικό Στάδιο Νέας Ερυθραίας Φώτης Βαρδαξής
14:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.	Χολαργός0 : 1Άγιος ΙερόθεοςΔημοτικό Στάδιο Χολαργού Μαρκ Μαρσώ
14:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.	Αργυρούπολη ΑΟΝ0 : 5ΑιγάλεωΔημοτικό Στάδιο Αργυρούπολης Α

ΕΠΣΠ - Αποτελέσματα - Πρόγραμμα Αγώνων - ΕΠΣ Πειραιά

  • Α' Κατηγορία

  • Β' Κατηγορία

  • Γ' Κατηγορία

  • Κύπελλο ΕΠΣΠ - 4ος γύρος

1ος Όμιλος
23-11-2014 (Κλικ για χάρτη)
10:00 ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΖΙΚΑ Κ. (Παρατηρητής: ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)	Καστέλλα1 : 1Νέοι ΔραπετσώναςΔημοτικό Γήπεδο Ρέντη Σταύρος Μελισσουργός
15:00 ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΠΙΕΡΡΑΚΕΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ)	ΑΟΚ Φαλήρου4 : 0ΔραπετσώναΔημοτικό Γήπεδο Παραλίας Τζιτζιφιών
15:00 ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ)	Άρης Αμφιάλης0 : 2ΠροοδευτικήΔημοτικό Στάδιο Κερατσινίου Σιταποθήκες
15:00 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΤΙΚΑΣ Ν., ΚΑΡΦΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΚΟΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)	ΑΟ Πειραιάς1 : 1Αετός ΚορυδαλλούΔημοτικό Γήπεδο Ρέντη Σταύρος Μελισσουργός
15:00 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΓΑΛΑΝΗ Γ. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)	Σαλαμινομάχοι1 : 1Αίας ΣαλαμίναςΔημοτικό Γήπεδο Αμπελακίων
15:00 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)	ΑΕ Περάματος0 : 0ΚερατσίνιΔημοτικό Γήπεδο Περάματος
15:00 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Χ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)	Δόξα Πειραιά1 : 0Ολυμπιάδα ΚερατσινίουΔημοτικό Γυμναστήριο Νίκαιας
15:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)	Χαραυγή5 : 0Νίκη ΡέντηΔημοτικό Γήπεδο Κερατσινίου ΑΓΕΤ Χαραυγής
2ος Όμιλος
22-11-2014 (Κλικ για χάρτη)
15:00 ΣΑΚΚΑΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)	Ήφαιστος Νίκαιας0 : 4ΑΕ ΝίκαιαςΔημοτικό Γήπεδο Νίκαιας Π.Νικολαΐδης
15:00 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)	Περαμαϊκός1 : 1ΑμφιάληΔημοτικό Γήπεδο Περάματος
15:00 ΜΗΤΣΗ Ε., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ. (Παρατηρητής: ΠΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)	Αμπελακιακός1 : 0Θύελλα ΜοσχάτουΔημοτικό Γήπεδο Αμπελακίων
15:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)	Ειρήνη 20050 : 1Ελλάς ΠοντίωνΔημοτικό Γυμναστήριο Νίκαιας
23-11-2014 (Κλικ για χάρτη)
12:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)	Φαληρικός / ΑΟ Μάνης0 : 1ΟδηγήτριαΔημοτικό Γήπεδο Νίκαιας Π.Νικολαΐδης
12:30 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)	Μοσχάτο7 : 1ΣαλαμίναΔημοτικό Γήπεδο Μοσχάτου
12:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε. (Παρατηρητής: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)	Ερμής Κορυδαλλού3 : 4ΑίγιναΔΑΚ Κορυδαλλού
15:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)	Χαλκηδόνα0 : 2Ίκαρος ΚαλλιθέαςΔημοτικό Γήπεδο Νίκαιας Π.Νικολαΐδης
1ος Όμιλος
22-11-2014 (Κλικ για χάρτη)
15:00 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)	ΑΟ Κορυδαλλός2 : 2Νέο ΙκόνιοΔΑΚ Κορυδαλλού
15:00 ΓΚΟΛΕΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ .. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)	Πολυκράτης1 : 1Ολυμπιάδα ΚερατσινίουΔημοτικό Γήπεδο Μοσχάτου
23-11-2014 (Κλικ για χάρτη)
12:00 ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΟΥΣΤΑΣ .., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)	Παντζιτζιφιακός2 : 0ΠειραϊκόςΔημοτικό Γήπεδο Παραλίας Τζιτζιφιών
12:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ .)	Φοίνικας Αγ.Σοφίας1 : 3Κύπρος ΚορυδαλλούΔημοτικό Γήπεδο Νέας Περάμου
12:30 ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ .., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)	Αστέρας Νίκαιας1 : 1ΑργοναύτηςΔημοτικό Γυμναστήριο Νίκαιας
12:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)	Αστέρας Κερατσινίου2 : 3Αναγέννηση ΜοσχάτουΔημοτικό Γήπεδο Κερατσινίου ΑΓΕΤ Χαραυγής
15:00 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)	Αστέρια Δραπετσώνας1 : 3Θησέας ΠειραιάΔημοτικό Γήπεδο Δραπετσώνας Γιάννης Βάζος
2ος Όμιλος
10:00 ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)	Αρμενική Πειραιά1 : 3Πόντιοι ΔραπετσώναςΔημοτικό Γυμναστήριο Νίκαιας
10:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)	Καραβάς1 : 1Άγιος ΔημήτριοςΔημοτικό Γήπεδο Ρέντη Σταύρος Μελισσουργός
12:00 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)	Πανιώνιος Κερατσινίου0 : 3ΠαννεαπολικόςΔημοτικό Στάδιο Κερατσινίου Σιταποθήκες
12:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΥΡΗ Η., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)	Μιθριδάτης Ρέντη4 : 2Προφήτης ΗλίαςΔημοτικό Γήπεδο Ρέντη Σταύρος Μελισσουργός
15:00 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ)	Νέοι Ευγενείας1 : 1Ατρόμητος ΚερατσινίουΔημοτικό Γήπεδο Κερατσινίου ΑΓΕΤ Χαραυγής
15:00 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)	Πανφαληρικός2 : 0Ένωση Ρέντη Γήπεδο Ποδοσφαίρου ΣΕΦ
15:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)	Θύελλα Κορυδαλλού1 : 1Σπίθα ΝίκαιαςΔΑΚ Κορυδαλλού

ΕΠΣΑΝΑ - Αποτελέσματα - Πρόγραμμα Αγώνων - ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής

  • Α' Κατηγορία

  • Β' Κατηγορία

  • Γ' Κατηγορία

ΕΠΣΔΑ - Αποτελέσματα - Πρόγραμμα Αγώνων - ΕΠΣ Δυτικής Αττικής

  • Α' Κατηγορία

  • Β' Κατηγορία

  • Κύπελλο ΕΠΣΔΑ - 2ος Γύρος

Τα νέα της ΕΠΣΑ

ΠροηγούμενοΕπόμενοΣελίδα:

27 Οκτ 2014

Συλλυπητήρια για τον Μανώλη Γρίμμα

Συλλυπητήρια για τον Μανώλη Γρίμμα

Ο Ευγένιος Χριστοφούλου σχετικά με τον Μανώλη Γρίμμα   Με λύπη διαβάσα σή...

Περισσότερα...

08 Οκτ 2014

Με τΠηρε Τσαπαρη ο Κένταυρος Βριλησσίων

Με τΠηρε Τσαπαρη ο Κένταυρος Βριλησσίων

ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟ ΒΡΙΛΛΗΣΙΩΝ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ Σ...

Περισσότερα...

19 Σεπ 2014

Ξανάσμιξαν Θεολόγης – Ντέτσικας!

Ξανάσμιξαν  Θεολόγης – Ντέτσικας!

Η ιστορία θα επαναληφθεί?

Περισσότερα...

09 Σεπ 2014

Καλή χρονιά με δωρέαν εισιτήρια στον Αστέρα Εξαρχε…

Καλή χρονιά με δωρέαν εισιτήρια στον Αστέρα Εξαρχείων

Για ακόμη μία χρονιά το γήπεδο του Αστέρα θα είναι ανοικτό για όλους του φίλους!...

Περισσότερα...

09 Σεπ 2014

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΠΣΑ 2014-2015 (Γ' Κατηγορία 4ος όμιλος)

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΠΣΑ 2014-2015 (Γ' Κατηγορία 4ος όμιλος)

Το πλήρες πρόγραμμα της Γ ΕΠΣΑ για την περίοδο 2014-2015 (4ος όμιλος)

Περισσότερα...

09 Σεπ 2014

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΠΣΑ 2014-2015 (Γ' Κατηγορία 3ος όμιλος)

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΠΣΑ 2014-2015 (Γ' Κατηγορία 3ος όμιλος)

Το πλήρες πρόγραμμα της Γ ΕΠΣΑ για την περίοδο 2014-2015 (3ος όμιλος)

Περισσότερα...

Τα νέα της ΕΠΣΠ

ΠροηγούμενοΕπόμενοΣελίδα:

27 Οκτ 2014

AE Νίκαια - Ερμής Κορυδαλλού 2 - 0

AE Νίκαια - Ερμής Κορυδαλλού 2 - 0

Μια νίκη καθαρά επαγγελματικη σήμερα για την ομαδα μας που κέρδισε εντός έδρας τ...

Περισσότερα...

20 Οκτ 2014

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΑΟΦΑΡ ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΑΟΦΑΡ ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

ΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗΣ 18-10-2014 ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΝΙΚΗΣ ΡΕΝΤΗ Σημερα, στο γηπεδο Μελισσουργο...

Περισσότερα...

20 Οκτ 2014

ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ 2 - 4

ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ 2 - 4

Αποθέωση του επιθετικού ποδοσφαιρου σήμερα στο γήπεδο της Νίκαιας όπου  η Α...

Περισσότερα...

30 Σεπ 2014

Ανακοίνωση Ποδοσφαιριστών και Τεχνικού επιτελείου …

Ανακοίνωση Ποδοσφαιριστών και Τεχνικού επιτελείου Ερμή Ο.Φ.

Ανακοίνωση σχετικά με τα τεκταινόμενα στην ομάδα!

Περισσότερα...

30 Σεπ 2014

Δελτίο τύπου ΑΕ Νίκαια για διαιτησία του αγώνα με …

Δελτίο τύπου ΑΕ Νίκαια για διαιτησία του αγώνα με Φαληρικό

 Η ΑΕ Νικαια μετά το τέλος  της αναμέτρησης με τον Φαληρικό (οπού σημε...

Περισσότερα...

Τα νέα της ΕΠΣΑΝΑ

ΠροηγούμενοΕπόμενοΣελίδα:

30 Σεπ 2014

παραιτηθηκε ο Κωστας Τσιχλης απο τον παγκο του ΑΗΤ…

παραιτηθηκε ο Κωστας Τσιχλης απο τον παγκο του ΑΗΤΤΗΤΟΥ ΣΠΑΤΩΝ

Μετα το παιχνιδι του Αηττητου Σπατων κοντρα στην Ατλαντιδα που διεξηχθη στο ουδέ...

Περισσότερα...

30 Σεπ 2014

Παιχνίδι Νικητές Ανθούσας - Δόξα Αγίας Άννα

Παιχνίδι Νικητές Ανθούσας - Δόξα Αγίας Άννα

ο Α.Π.Σ Δόξα Αγίας Άννας ευχαριστεί την ομάδα των Νικητών Ανθούσες

Περισσότερα...

10 Σεπ 2014

Κανονικά αρχίζει η ΕΠΣΑΝΑ!

Κανονικά αρχίζει η ΕΠΣΑΝΑ!

Ξεπεράστηκαν τα προβλήματα...

Περισσότερα...

30 Αυγ 2014

Το πρόγραμμα της Β' Κατηγορίας ΕΠΣΑΝΑ

Το πρόγραμμα της Β' Κατηγορίας ΕΠΣΑΝΑ

Παρακάτω το πρόγραμμα της Β' ΕΠΣΑΝΑ

Περισσότερα...

28 Αυγ 2014

Έγινε η κλήρωση ΕΠΣΑΝΑ 2014-2015

Έγινε η κλήρωση ΕΠΣΑΝΑ 2014-2015

Έγινε η κλήρωση της ΕΠΣΑΝΑ χθες (σ.σ. 27/08/2014) στο Plaza Resort στην Παλαιά Φ...

Περισσότερα...

27 Αυγ 2014

Μία... εντεκάδα μεταγραφές στον Άρη Βούλας

Μία... εντεκάδα μεταγραφές στον Άρη Βούλας

Τρίβει τα χέρια του ο προπονητής του Αρη Βούλας Αντριάν Μπαρμπολούτσι βλέποντας ...

Περισσότερα...

Τα νέα της ΕΠΣΔΑ

ΠροηγούμενοΕπόμενοΣελίδα:

05 Σεπ 2014

Η κλήρωση της ΕΠΣΔΑ 2014-2015

Η κλήρωση της ΕΠΣΔΑ 2014-2015

Στην τελική ευθεία για την έναρξη η Δυτική Αττική..

Περισσότερα...

14 Αυγ 2014

Ξεκινά η προετοιμασία της ΑΕ Ζεφυρίου

Ξεκινά η προετοιμασία της ΑΕ Ζεφυρίου

Στις  18/8 και ώρα 16.30 καλούνται οι ποδοσφαιριστές της ΑΕ Ζεφυρίου να βρί...

Περισσότερα...

02 Αυγ 2014

Ελεύθερος ο Ασλανίδης από τον Πυρρίχιο

Ελεύθερος ο Ασλανίδης από τον Πυρρίχιο

Ελεύθερος  να  διαπραγματευτεί το μέλλον του με ομάδα της αρεσκείας το...

Περισσότερα...

20 Ιουλ 2014

Ο Ανανιάδης στον Άτταλο Νέας Περάμου

Ο Ανανιάδης στον Άτταλο Νέας Περάμου

Ο έμπειρος και ταλαντούχος προπονητής Γιώργος Ανανιάδης αναλαμβάνει για την επ...

Περισσότερα...

14 Μαϊ 2014

Συνεργασία Sportland FC και Ολυμπιακού Πειραιώς!

Συνεργασία Sportland FC και Ολυμπιακού Πειραιώς!

Η ακαδημία ποδοσφαίρου Sportland fc Ασπροπύργου είναι στην ευχάριστη θέση ν...

Περισσότερα...

20 Φεβ 2014

Χοροεσπερίδα του Πυρρίχιου Ασπροπύργου

Χοροεσπερίδα του Πυρρίχιου Ασπροπύργου

Πρόσκληση στους φίλους του από την ομάδα του Πυρρίχιου Ασπροπύργου!

Περισσότερα...