Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

Αρχική

Σα,25Οκτωβρίου2014

ΕΠΣΑ - Αποτελέσματα - Πρόγραμμα Αγώνων - ΕΠΣ Αθηνών

  • Α' Κατηγορία

  • Β' Κατηγορία

  • Γ' Κατηγορία (1ος- 2ος)

  • Γ' Κατηγορία (3ος-4ος)

  • Κύπελλο ΕΠΣΑ - 3ος γύρος

1ος Όμιλος
25-10-2014 (Κλικ για χάρτη)
16:00 Χαϊδάρι- : - Ολυμπιακός ΛιοσίωνΔημοτικό Γήπεδο Τάκης Χαραλαμπίδης (πρώην Σιδηροπούλου)
16:00 Καματερό- : - Ήφαιστος ΠεριστερίουΔημοτικό Στάδιο Καματερού
16:00 ΑΕ Ηρακλείου- : - Φωστήρας ΗλιούποληςΔημοτικό Στάδιο Ηρακλείου Αττικής
16:00 ΑΟ Περιστέρι- : - Άγιος ΔημήτριοςΕΑΚ Ήφαιστου
26-10-2014 (Κλικ για χάρτη)
11:00 Σούρμενα- : - ΗλιούποληΓήπεδο Ελληνικού
11:00 Αγία Ελεούσα- : - Θρίαμβος Αθηνών-ΔάφνηςΔημοτικό Γήπεδο Οριζομύλων Αιγάλεω
11:00 Χαλάνδρι- : - Π.ΦάληροΔημοτικό Στάδιο Χαλανδρίου (Στάδιο Φραγκοκκλησιάς)
15:00 Εθνικός Αστέρας- : - ΠανερυθραϊκόςΔημοτικό Στάδιο Καισαριανής Μιχάλης Κρητικόπουλος
2ος Όμιλος
25-10-2014 (Κλικ για χάρτη)
16:00 Πεύκη- : - Άγιος ΙερόθεοςΔημοτικό Στάδιο Πεύκης
16:00 Θύελλα Αγ.Δημητρίου- : - ΠΑΟ ΡουφΔημοτικό Στάδιο Αγίου Δημητρίου
16:00 Χαραυγιακός- : - Αγία ΠαρασκευήΔημοτικό Γήπεδο Ηλιούπολης
16:00 Κολωνός- : - ΑιγάλεωΓήπεδο Ακαδημίας Πλάτωνος
26-10-2014 (Κλικ για χάρτη)
15:00 Διάνα Ηλιούπολης- : - ΧολαργόςΒ Δημοτικό Γυμναστήριο Ηλιούπολης
15:00 Δόξα Βύρωνα- : - ΓΣ ΑργυρούποληςΔημοτικό Στάδιο Βύρωνα
15:00 Άγιοι Ανάργυροι- : - Ελπίδα Αγ.ΑναργύρωνΔημοτικό Γυμναστήριο Αγίων Αναργύρων
15:00 Ιάσων- : - Ακάδημος ΑμαρουσίουΔΑΚ Ιλίου
1ος Όμιλος
25-10-2014 (Κλικ για χάρτη)
16:00 Αθηναϊκός- : - Κένταυρος ΒριλησσίωνΔημοτικό Στάδιο Βύρωνα
16:00 Καλαμάκι- : - ΚορωνίδαΔημοτικό Στάδιο Καλαμακίου
16:00 ΑΕ Γλυφάδας- : - Άτλας ΚυψέληςΔημοτικό Στάδιο Γλυφάδας
16:00 Πήγασος Πατησίων- : - Ηρακλής ΠεριστερίουΔημοτικό Γυμναστήριο Αγίων Αναργύρων
26-10-2014 (Κλικ για χάρτη)
11:00 ΓΣ Καισαριανής- : - ΆφοβοςΓήπεδο Νήαρ Ήστ
15:00 Χρυσούπολη- : - ΚουκάκιΓήπεδο Χρυσούπολης
15:00 Φοίνικας Περιστερίου- : - Ειρήνη ΠετρούποληςΓήπεδο Χωράφας
15:00 Ιλίσια 2004- : - Άγιος ΘωμάςΓήπεδο Γουδίου
2ος Όμιλος
25-10-2014 (Κλικ για χάρτη)
16:00 Αττικός- : - Αστέρας ΕξαρχείωνΓήπεδο Ρουφ Δημήτρης Γιαννακόπουλος
16:00 Απόλλων Χαλανδρίου- : - ΑλσούποληΓήπεδο Κάτω Χαλανδρίου
16:00 Γκυζιακός- : - ΛυκόβρυσηΔημοτικό Γήπεδο Κυψέλης (Αλεπότρυπας)
26-10-2014 (Κλικ για χάρτη)
11:00 ΑΕ Περιστερίου- : - Αργυρούπολη ΑΟΝΕΑΚ Ήφαιστου
15:00 Αρμενική Ένωση- : - Φωστήρας ΚαισαριανήςΔημοτικό Βύρωνα (Εργάνης)
15:00 Κρόνος Αθηνών- : - ΜελίσσιαΔημοτικό Γήπεδο Κυψέλης (Αλεπότρυπας)
15:00 Θρίαμβος Χαϊδαρίου- : - Κεραυνός Αγ.ΒαρβάραςΔημοτικό Γήπεδο Τάκης Χαραλαμπίδης (πρώην Σιδηροπούλου)
15:00 Πετράλωνα- : - Άγιαξ ΤαύρουΓήπεδο Ρουφ Δημήτρης Γιαννακόπουλος
3ος Όμιλος
25-10-2014 (Κλικ για χάρτη)
16:00 Παράδεισος Αμαρουσίου- : - ΑΟ ΜικρασιατικόςΔημοτικό Στάδιο Χαλανδρίου (Στάδιο Φραγκοκκλησιάς)
16:00 Ελευθερούπολη- : - Ερμής ΕιρήνηΔημοτικό Στάδιο Νέας Ιωνίας
16:00 Ανθούπολη- : - Ατρόμητος-Αστέρας ΧαλανδρίουΓήπεδο Χωράφας
16:00 Αστέρας Ζωγράφου- : - ΚηπούποληΔημοτικό Στάδιο Ζωγράφου Γρηγόρης Λαμπράκης
26-10-2014 (Κλικ για χάρτη)
15:00 Λαύρα Αργυρούπολης- : - Ένωσις ΒοτανικούΔημοτικό Στάδιο Αργυρούπολης Α
15:00 Δάφνη Π.Φαλήρου- : - Αίμος ΠετρούποληςΔημοτικό Γήπεδο Παλαιού Φαλήρου Σωτήρης Αγγελόπουλος
15:00 Τερψιθέα Γλυφάδας- : - ΠαπάγοςΓήπεδο Τερψιθέας
15:00 Άρης Πετρούπολης- : - Άμιλλα ΠεριστερίουΔημοτικό Στάδιο Πετρούπολης Γ
1ος Όμιλος
25-10-2014 (Κλικ για χάρτη)
16:00 Πανιώνιος Καισαριανής- : - ΠΟΨΓήπεδο Νήαρ Ήστ
16:00 ΑΕ Ιλίου- : - Κεραυνός ΠετρούποληςΔΑΚ Ιλίου
16:00 Διαγόρας Αιγάλεω- : - ΒριλήσσιαΔΑΚ Αιγάλεω
26-10-2014 (Κλικ για χάρτη)
09:30 Ολυμπιακός Κυψέλης- : - Δάφνη ΑθηνώνΔημοτικό Γήπεδο Κυψέλης (Αλεπότρυπας)
11:00 Κεραμεικός- : - Πέρα ΚλουμπΓήπεδο Ρουφ Δημήτρης Γιαννακόπουλος
11:00 Δάσος Χαϊδαρίου- : - Ηρακλής ΠετρούποληςΔημοτικό Γήπεδο Τάκης Χαραλαμπίδης (πρώην Σιδηροπούλου)
15:00 Πατήσια- : - ΑΟ ΙλίουΓήπεδο Γαλατσίου
2ος Όμιλος
25-10-2014 (Κλικ για χάρτη)
16:00 Αναγέννηση Πετρούπολης- : - ΤριφυλλιακόςΔημοτικό Στάδιο Πετρούπολης Γ
16:00 Νεοπεντελικός- : - ΤαταύλαΔημοτικό Γήπεδο Μελισσίων
26-10-2014 (Κλικ για χάρτη)
11:00 Αετός Καλλιθέας- : - ΑΕ ΑιγάλεωΔημοτικό Στάδιο Πεύκης
15:00 Κρόνος Αιγάλεω- : - Γαλαξίας ΠεριστερίουΔημοτικό Γήπεδο Οριζομύλων Αιγάλεω
15:00 Ορφέας Αιγάλεω- : - ΑρίωνΔΑΚ Αιγάλεω
15:00 Ιπποκράτης- : - ΑμπελόκηποιΕΑΚ Ήφαιστου
3ος Όμιλος
11-10-2014 (Κλικ για χάρτη)
16:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.Θύελλα Περιστερίου0 : 1Φοίνικας ΚαλλιθέαςΓήπεδο Χρυσούπολης
16:00 ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.Ιεράπολη3 : 2ΜαρούσιΔημοτικό Γήπεδο Οριζομύλων Αιγάλεω
16:00 ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.Υμηττός1 : 2Άρης ΧολαργούΓήπεδο Υμηττού
16:00 ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ.Βύρωνας1 : 1Άρης ΒύρωναΒ Δημοτικό Γυμναστήριο Ηλιούπολης
12-10-2014 (Κλικ για χάρτη)
11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.Χαλκηδονικός0 : 1Νίκη ΑλίμουΔημοτικό Γυμναστήριο Αγίων Αναργύρων
13:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΠΑΤΡΙΚΗΣ Κ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.	Άτταλος4 : 0Κωφών ΑΟΓήπεδο Κάτω Αχαρνών
16:00 ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΙΣΣΑ Α., ΣΥΡΙΟΣ Χ.Νέα Σμύρνη1 : 0Κηφισιά 2010Γήπεδο Τραχώνων
25-10-2014 (Κλικ για χάρτη)
16:00 Θύελλα Περιστερίου- : - ΜαρούσιΓήπεδο Χρυσούπολης
16:00 Υμηττός- : - Κηφισιά 2010Γήπεδο Υμηττού
26-10-2014 (Κλικ για χάρτη)
11:00 Βύρωνας- : - Φοίνικας ΚαλλιθέαςΔημοτικό Βύρωνα (Εργάνης)
11:00 Χαλκηδονικός- : - ΙεράποληΔημοτικό Γυμναστήριο Αγίων Αναργύρων
12:00 Άτταλος- : - Άρης ΒύρωναΓήπεδο Κάτω Αχαρνών
15:00 Άρης Χολαργού- : - Κωφών ΑΟΔημοτικό Στάδιο Χολαργού Μαρκ Μαρσώ
15:00 Νέα Σμύρνη- : - Νίκη ΑλίμουΔημοτικό Στάδιο Καλαμακίου
2ος Όμιλος
25-10-2014 (Κλικ για χάρτη)
16:00 Παγκράτι- : - ΠανθησειακόςΓήπεδο Ελληνικού
26-10-2014 (Κλικ για χάρτη)
11:00 Κοψαχείλα- : - Πράσινα ΠουλιάΔημοτικό Γήπεδο Παλαιού Φαλήρου Σωτήρης Αγγελόπουλος
11:00 Απόλλων Περιστερίου- : - ΓαλάτσιΓήπεδο Χωράφας
12:00 Αθηναΐδα- : - ΛαρισαϊκόςΔημοτικό Γήπεδο Κυψέλης (Αλεπότρυπας)
15:00 Πλάτων Αθηνών- : - Νέα ΖωήΓήπεδο Ακαδημίας Πλάτωνος
15:00 ΑΕ Μεταμόρφωση- : - Τόλμη ΠεριστερίουΔιαδημοτικό Γήπεδο Μεταμόρφωσης-Λυκόβρυσης
15:00 Προμηθέας Δάφνης- : - Απόλλων 2006Γήπεδο Υμηττού
08-10-2014 (Κλικ για χάρτη)
16:00 ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ.Καλαμάκι2 : 4Αρμενική ΈνωσηΓήπεδο Τραχώνων
16:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.ΑΟ Μικρασιατικός1 : 0ΕΡΑΣ Απόλλων ΣμύρνηςΔΑΚ Αιγάλεω
16:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.Κεραυνός Αγ.Βαρβάρας1 : 0Κρόνος ΑθηνώνΔημοτικό Γήπεδο Οριζομύλων Αιγάλεω
16:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.ΠΟΨ0 : 4ΛυκόβρυσηΓήπεδο Κάτω Χαλανδρίου
16:00 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.Κηπούπολη1 : 5Τερψιθέα ΓλυφάδαςΓήπεδο Χρυσούπολης
16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ.Φωστήρας1 : 0Πέρα ΚλουμπΓήπεδο Νήαρ Ήστ
16:00 ΜΑΝΘΟΣ Α., ΖΗΣΗΣ Δ., ΣΥΝΑΙΤΗΣ Κ.Αθηναϊκός2 : 0ΓαλάτσιΔημοτικό Στάδιο Βύρωνα
16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.Νέα Σμύρνη2 : 3Αστέρας ΖωγράφουΔημοτικό Στάδιο Αργυρούπολης Α
15-10-2014 (Κλικ για χάρτη)
16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.	Πανερυθραϊκός1 : 0Π.ΦάληροΔημοτικό Στάδιο Νέας Ερυθραίας Φώτης Βαρδαξής
16:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.	ΑΟ Περιστέρι0 : 1Φωστήρας ΗλιούποληςΕΑΚ Ήφαιστου
16:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.	Θρίαμβος Χαϊδαρίου1 : 2Θρίαμβος Αθηνών-ΔάφνηςΔημοτικό Γήπεδο Τάκης Χαραλαμπίδης (πρώην Σιδηροπούλου)
16:00 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.	Θύελλα Αγ.Δημητρίου2 : 0ΑΕ ΜεταμόρφωσηΔημοτικό Στάδιο Αγίου Δημητρίου
16:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.	Αργυρούπολη ΑΟΝ2 : 0Ελπίδα Αγ.ΑναργύρωνΔημοτικό Στάδιο Αργυρούπολης Α
16:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α.	Φωστήρας0 : 2ΕΡΑΣ ΠΑΟ ΡουφΒ Δημοτικό Γυμναστήριο Ταύρου Χάρης Παυλίδης
16:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.	Πετράλωνα1 : 0Ολυμπιακός ΛιοσίωνΓήπεδο Ρουφ Δημήτρης Γιαννακόπουλος
16:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΤΑΙΚΟΣ Κ.	ΓΣ Αργυρούπολης4 : 1Άγιαξ ΤαύρουΔημοτικό Γυμναστήριο Αργυρούπολης Β
16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.	Παπάγος2 : 1ΚαματερόΓήπεδο Χολαργού Β
16:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.	Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο - ΡεπορτάζΔιάνα Ηλιούπολης1 : 1Αγία ΠαρασκευήΒ Δημοτικό Γυμναστήριο Ηλιούπολης
16:00 ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.	Άγιος Ιερόθεος2 : 1ΗλιούποληΓήπεδο Χωράφας
16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΑΔΔΑΣ Π.	Σούρμενα5 : 1Εθνικός ΑστέραςΓήπεδο Ελληνικού
16:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ.	Χαλάνδρι2 : 3Αγία ΕλεούσαΔημοτικό Στάδιο Χαλανδρίου (Στάδιο Φραγκοκκλησιάς)
16:00 ΠΑΠΠΑΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ.	Χαραυγιακός2 : 1ΧαϊδάριΒ Δημοτικό Γυμναστήριο Ηλιούπολης
16:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.	Χολαργός3 : 0ΓΣ ΚαισαριανήςΔημοτικό Στάδιο Χολαργού Μαρκ Μαρσώ
16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ.	ΑΕ Ηρακλείου2 : 1Άγιοι ΑνάργυροιΔημοτικό Στάδιο Ηρακλείου Αττικής

ΕΠΣΠ - Αποτελέσματα - Πρόγραμμα Αγώνων - ΕΠΣ Πειραιά

  • Α' Κατηγορία

  • Β' Κατηγορία

  • Γ' Κατηγορία

  • Κύπελλο ΕΠΣΠ - 2ος γύρος

1ος Όμιλος
25-10-2014 (Κλικ για χάρτη)
16:00 ΜΗΤΣΗ Ε., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ)	ΑΕ Περάματος- : - Δόξα ΠειραιάΔημοτικό Γήπεδο Περάματος
16:00 ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)	ΑΟ Πειραιάς- : - Νίκη ΡέντηΔημοτικό Γήπεδο Ρέντη Σταύρος Μελισσουργός
26-10-2014 (Κλικ για χάρτη)
15:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)	Σαλαμινομάχοι- : - ΚαστέλλαΔημοτικό Γήπεδο Αμπελακίων
15:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)	Άρης Αμφιάλης- : - Νέοι ΔραπετσώναςΔημοτικό Στάδιο Κερατσινίου Σιταποθήκες
15:00 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)	ΑΟΚ Φαλήρου- : - Ολυμπιάδα ΚερατσινίουΔημοτικό Γήπεδο Παραλίας Τζιτζιφιών
15:00 ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ)	Δραπετσώνα- : - ΚερατσίνιΔημοτικό Γήπεδο Δραπετσώνας Γιάννης Βάζος
15:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΤΙΚΑΣ Ν., ΤΖΙΚΑ Κ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)	Προοδευτική- : - Αίας ΣαλαμίναςΓήπεδο Χρυσούπολης
15:00 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗ Γ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)	Αετός Κορυδαλλού- : - ΧαραυγήΔΑΚ Κορυδαλλού
2ος Όμιλος
25-10-2014 (Κλικ για χάρτη)
16:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΚΙΟΥΣΗΣ Π. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)	Αμφιάλη- : - Θύελλα ΜοσχάτουΔημοτικό Στάδιο Κερατσινίου Σιταποθήκες
26-10-2014 (Κλικ για χάρτη)
12:15 ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ. (Παρατηρητής: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)	Περαμαϊκός- : - ΑίγιναΔημοτικό Γήπεδο Περάματος
12:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΚΟΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)	Φαληρικός / ΑΟ Μάνης- : - Ειρήνη 2005Δημοτικό Γήπεδο Νίκαιας Π.Νικολαΐδης
15:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΠΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)	Σαλαμίνα- : - Ελλάς ΠοντίωνΔημοτικό Στάδιο Σαλαμίνας
15:00 ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)	Οδηγήτρια- : - Ίκαρος ΚαλλιθέαςΔημοτικό Γήπεδο Κερατσινίου ΑΓΕΤ Χαραυγής
15:00 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)	ΑΕ Νίκαιας- : - Ερμής ΚορυδαλλούΔημοτικό Γήπεδο Νίκαιας Π.Νικολαΐδης
15:00 ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)	Ήφαιστος Νίκαιας- : - ΧαλκηδόναΔημοτικό Γήπεδο Ρέντη Σταύρος Μελισσουργός
15:00 ΜΗΤΣΗ Ε., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΠΙΕΡΡΑΚΕΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ)	Μοσχάτο- : - ΑμπελακιακόςΔημοτικό Γήπεδο Μοσχάτου
1ος Όμιλος
25-10-2014 (Κλικ για χάρτη)
16:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)	Κύπρος Κορυδαλλού- : - Αστέρας ΝίκαιαςΔΑΚ Κορυδαλλού
16:00 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)	Θησέας Πειραιά- : - ΑΟ ΚορυδαλλόςΔημοτικό Γήπεδο Κερατσινίου ΑΓΕΤ Χαραυγής
16:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΚΙΟΥΣΗΣ .)	Φοίνικας Αγ.Σοφίας- : - Αναγέννηση ΜοσχάτουΔημοτικό Γήπεδο Δραπετσώνας Γιάννης Βάζος
26-10-2014 (Κλικ για χάρτη)
10:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΖΟΡΜΠΑΣ Α., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)	Πολυκράτης- : - ΠαντζιτζιφιακόςΔημοτικό Γήπεδο Μοσχάτου
12:30 ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)	Αστέρια Δραπετσώνας- : - Αστέρας ΚερατσινίουΔημοτικό Γήπεδο Δραπετσώνας Γιάννης Βάζος
12:30 ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)	Ολυμπιάδα Κερατσινίου- : - Νέο ΙκόνιοΔημοτικό Γήπεδο Κερατσινίου ΑΓΕΤ Χαραυγής
15:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)	Πειραϊκός- : - ΑργοναύτηςΓήπεδο Ποδοσφαίρου ΣΕΦ
2ος Όμιλος
25-10-2014 (Κλικ για χάρτη)
16:00 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)	Πανφαληρικός- : - Πανιώνιος ΚερατσινίουΓήπεδο Ποδοσφαίρου ΣΕΦ
26-10-2014 (Κλικ για χάρτη)
10:00 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)	Καραβάς- : - Μιθριδάτης ΡέντηΔημοτικό Γυμναστήριο Νίκαιας
10:00 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)	Άγιος Δημήτριος- : - Αρμενική ΠειραιάΔημοτικό Γήπεδο Κερατσινίου ΑΓΕΤ Χαραυγής
10:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)	Παννεαπολικός- : - Ατρόμητος ΚερατσινίουΔημοτικό Γήπεδο Νίκαιας Π.Νικολαΐδης
12:30 ΞΕΝΑΚΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)	Σπίθα Νίκαιας- : - Νέοι ΕυγενείαςΔημοτικό Γυμναστήριο Νίκαιας
12:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ)	Ένωση Ρέντη - : - Πόντιοι ΔραπετσώναςΔημοτικό Γήπεδο Ρέντη Σταύρος Μελισσουργός
12:30 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗ Γ. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)	Θύελλα Κορυδαλλού- : - Προφήτης ΗλίαςΔΑΚ Κορυδαλλού

ΕΠΣΑΝΑ - Αποτελέσματα - Πρόγραμμα Αγώνων - ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής

  • Α' Κατηγορία

  • Β' Κατηγορία

  • Γ' Κατηγορία

ΕΠΣΔΑ - Αποτελέσματα - Πρόγραμμα Αγώνων - ΕΠΣ Δυτικής Αττικής

  • Α' Κατηγορία

  • Β' Κατηγορία

  • Κύπελλο ΕΠΣΔΑ - 2ος Γύρος

Τα νέα της ΕΠΣΑ

ΠροηγούμενοΕπόμενοΣελίδα:

08 Οκτ 2014

Με τΠηρε Τσαπαρη ο Κένταυρος Βριλησσίων

Με τΠηρε Τσαπαρη ο Κένταυρος Βριλησσίων

ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟ ΒΡΙΛΛΗΣΙΩΝ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ Σ...

Περισσότερα...

19 Σεπ 2014

Ξανάσμιξαν Θεολόγης – Ντέτσικας!

Ξανάσμιξαν  Θεολόγης – Ντέτσικας!

Η ιστορία θα επαναληφθεί?

Περισσότερα...

09 Σεπ 2014

Καλή χρονιά με δωρέαν εισιτήρια στον Αστέρα Εξαρχε…

Καλή χρονιά με δωρέαν εισιτήρια στον Αστέρα Εξαρχείων

Για ακόμη μία χρονιά το γήπεδο του Αστέρα θα είναι ανοικτό για όλους του φίλους!...

Περισσότερα...

09 Σεπ 2014

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΠΣΑ 2014-2015 (Γ' Κατηγορία 4ος όμιλος)

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΠΣΑ 2014-2015 (Γ' Κατηγορία 4ος όμιλος)

Το πλήρες πρόγραμμα της Γ ΕΠΣΑ για την περίοδο 2014-2015 (4ος όμιλος)

Περισσότερα...

09 Σεπ 2014

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΠΣΑ 2014-2015 (Γ' Κατηγορία 3ος όμιλος)

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΠΣΑ 2014-2015 (Γ' Κατηγορία 3ος όμιλος)

Το πλήρες πρόγραμμα της Γ ΕΠΣΑ για την περίοδο 2014-2015 (3ος όμιλος)

Περισσότερα...

09 Σεπ 2014

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΠΣΑ 2014-2015 (Γ' Κατηγορία 2ος όμιλος)

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΠΣΑ 2014-2015 (Γ' Κατηγορία 2ος όμιλος)

Το πλήρες πρόγραμμα της Γ ΕΠΣΑ για την περίοδο 2014-2015 (2ος όμιλος)

Περισσότερα...

Τα νέα της ΕΠΣΠ

ΠροηγούμενοΕπόμενοΣελίδα:

20 Οκτ 2014

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΑΟΦΑΡ ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΑΟΦΑΡ ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

ΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗΣ 18-10-2014 ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΝΙΚΗΣ ΡΕΝΤΗ Σημερα, στο γηπεδο Μελισσουργο...

Περισσότερα...

20 Οκτ 2014

ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ 2 - 4

ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ 2 - 4

Αποθέωση του επιθετικού ποδοσφαιρου σήμερα στο γήπεδο της Νίκαιας όπου  η Α...

Περισσότερα...

30 Σεπ 2014

Ανακοίνωση Ποδοσφαιριστών και Τεχνικού επιτελείου …

Ανακοίνωση Ποδοσφαιριστών και Τεχνικού επιτελείου Ερμή Ο.Φ.

Ανακοίνωση σχετικά με τα τεκταινόμενα στην ομάδα!

Περισσότερα...

30 Σεπ 2014

Δελτίο τύπου ΑΕ Νίκαια για διαιτησία του αγώνα με …

Δελτίο τύπου ΑΕ Νίκαια για διαιτησία του αγώνα με Φαληρικό

 Η ΑΕ Νικαια μετά το τέλος  της αναμέτρησης με τον Φαληρικό (οπού σημε...

Περισσότερα...

30 Σεπ 2014

Νίκη με παράπονα η ΑΕ Νίκαια

Νίκη με παράπονα η ΑΕ Νίκαια

 Νίκη με παράπονα η ΑΕ Νίκαια Με ευρεία νίκη 0 -4 επί του τυπικά γηπεδούχο...

Περισσότερα...

Τα νέα της ΕΠΣΑΝΑ

ΠροηγούμενοΕπόμενοΣελίδα:

30 Σεπ 2014

παραιτηθηκε ο Κωστας Τσιχλης απο τον παγκο του ΑΗΤ…

παραιτηθηκε ο Κωστας Τσιχλης απο τον παγκο του ΑΗΤΤΗΤΟΥ ΣΠΑΤΩΝ

Μετα το παιχνιδι του Αηττητου Σπατων κοντρα στην Ατλαντιδα που διεξηχθη στο ουδέ...

Περισσότερα...

30 Σεπ 2014

Παιχνίδι Νικητές Ανθούσας - Δόξα Αγίας Άννα

Παιχνίδι Νικητές Ανθούσας - Δόξα Αγίας Άννα

ο Α.Π.Σ Δόξα Αγίας Άννας ευχαριστεί την ομάδα των Νικητών Ανθούσες

Περισσότερα...

10 Σεπ 2014

Κανονικά αρχίζει η ΕΠΣΑΝΑ!

Κανονικά αρχίζει η ΕΠΣΑΝΑ!

Ξεπεράστηκαν τα προβλήματα...

Περισσότερα...

30 Αυγ 2014

Το πρόγραμμα της Β' Κατηγορίας ΕΠΣΑΝΑ

Το πρόγραμμα της Β' Κατηγορίας ΕΠΣΑΝΑ

Παρακάτω το πρόγραμμα της Β' ΕΠΣΑΝΑ

Περισσότερα...

28 Αυγ 2014

Έγινε η κλήρωση ΕΠΣΑΝΑ 2014-2015

Έγινε η κλήρωση ΕΠΣΑΝΑ 2014-2015

Έγινε η κλήρωση της ΕΠΣΑΝΑ χθες (σ.σ. 27/08/2014) στο Plaza Resort στην Παλαιά Φ...

Περισσότερα...

27 Αυγ 2014

Μία... εντεκάδα μεταγραφές στον Άρη Βούλας

Μία... εντεκάδα μεταγραφές στον Άρη Βούλας

Τρίβει τα χέρια του ο προπονητής του Αρη Βούλας Αντριάν Μπαρμπολούτσι βλέποντας ...

Περισσότερα...

Τα νέα της ΕΠΣΔΑ

ΠροηγούμενοΕπόμενοΣελίδα:

05 Σεπ 2014

Η κλήρωση της ΕΠΣΔΑ 2014-2015

Η κλήρωση της ΕΠΣΔΑ 2014-2015

Στην τελική ευθεία για την έναρξη η Δυτική Αττική..

Περισσότερα...

14 Αυγ 2014

Ξεκινά η προετοιμασία της ΑΕ Ζεφυρίου

Ξεκινά η προετοιμασία της ΑΕ Ζεφυρίου

Στις  18/8 και ώρα 16.30 καλούνται οι ποδοσφαιριστές της ΑΕ Ζεφυρίου να βρί...

Περισσότερα...

02 Αυγ 2014

Ελεύθερος ο Ασλανίδης από τον Πυρρίχιο

Ελεύθερος ο Ασλανίδης από τον Πυρρίχιο

Ελεύθερος  να  διαπραγματευτεί το μέλλον του με ομάδα της αρεσκείας το...

Περισσότερα...

20 Ιουλ 2014

Ο Ανανιάδης στον Άτταλο Νέας Περάμου

Ο Ανανιάδης στον Άτταλο Νέας Περάμου

Ο έμπειρος και ταλαντούχος προπονητής Γιώργος Ανανιάδης αναλαμβάνει για την επ...

Περισσότερα...

14 Μαϊ 2014

Συνεργασία Sportland FC και Ολυμπιακού Πειραιώς!

Συνεργασία Sportland FC και Ολυμπιακού Πειραιώς!

Η ακαδημία ποδοσφαίρου Sportland fc Ασπροπύργου είναι στην ευχάριστη θέση ν...

Περισσότερα...

20 Φεβ 2014

Χοροεσπερίδα του Πυρρίχιου Ασπροπύργου

Χοροεσπερίδα του Πυρρίχιου Ασπροπύργου

Πρόσκληση στους φίλους του από την ομάδα του Πυρρίχιου Ασπροπύργου!

Περισσότερα...