Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

Αρχική

Τρ,03Μαρτίου2015

ΕΠΣΑ - Αποτελέσματα - Πρόγραμμα Αγώνων - ΕΠΣ Αθηνών

  • Α' Κατηγορία

  • Β' Κατηγορία

  • Γ' Κατηγορία (1ος- 2ος)

  • Γ' Κατηγορία (3ος-4ος)

  • Κύπελλο ΕΠΣΑ - 7ος γύρος

1ος Όμιλος
28-02-2015 (Κλικ για χάρτη)
15:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.	Χαϊδάρι0 : 0ΣούρμεναΔημοτικό Γήπεδο Τάκης Χαραλαμπίδης (πρώην Σιδηροπούλου)
15:30 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΗΣ Σ., ΚΟΣΜΑΣ Κ.	Ηλιούπολη0 : 1ΚαματερόΔημοτικό Γήπεδο Ηλιούπολης
15:30 ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΔΕΤΣΗ Μ.	Ήφαιστος Περιστερίου4 : 0Εθνικός ΑστέραςΕΑΚ Ήφαιστου
15:30 ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.	Άγιος Δημήτριος2 : 1ΑΕ ΗρακλείουΔημοτικό Στάδιο Αγίου Δημητρίου
15:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.	Πανερυθραϊκός1 : 2ΧαλάνδριΔημοτικό Στάδιο Νέας Ερυθραίας Φώτης Βαρδαξής
01-03-2015 (Κλικ για χάρτη)
15:30 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΤΑΪΚΟΣ Κ.	Ολυμπιακός Λιοσίων1 : 1Αγία ΕλεούσαΔΑΚ Ιλίου
15:30 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.	Π.Φάληρο0 : 0Φωστήρας ΗλιούποληςΔημοτικό Γήπεδο Παλαιού Φαλήρου Σωτήρης Αγγελόπουλος
15:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.	Θρίαμβος Αθηνών-Δάφνης2 : 1ΑΟ ΠεριστέριΓήπεδο Υμηττού
2ος Όμιλος
28-02-2015 (Κλικ για χάρτη)
15:30 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.	Άγιος Ιερόθεος2 : 0Δόξα ΒύρωναΓήπεδο Χωράφας
15:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.	Χολαργός3 : 1Θύελλα Αγ.ΔημητρίουΔημοτικό Στάδιο Χολαργού Μαρκ Μαρσώ
15:30 Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο - ΡεπορτάζΑκάδημος Αμαρουσίου0 : 3Αγία ΠαρασκευήΔημοτικό Γήπεδο Μελισσίων
15:30 ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.	Ελπίδα Αγ.Αναργύρων1 : 2ΙάσωνΔημοτικό Γυμναστήριο Αγίων Αναργύρων
15:30 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Β.	ΠΑΟ Ρουφ4 : 0ΚολωνόςΓήπεδο Ρουφ Δημήτρης Γιαννακόπουλος
01-03-2015 (Κλικ για χάρτη)
15:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Φ.	Διάνα Ηλιούπολης2 : 2ΠεύκηΒ Δημοτικό Γυμναστήριο Ηλιούπολης
15:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.	ΓΣ Αργυρούπολης1 : 0Άγιοι ΑνάργυροιΔημοτικό Στάδιο Αργυρούπολης Α
15:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.	Αιγάλεω3 : 1ΧαραυγιακόςΓήπεδο Χρυσούπολης
1ος Όμιλος
28-02-2015 (Κλικ για χάρτη)
15:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ.	Καλαμάκι0 : 3Ειρήνη ΠετρούποληςΔημοτικό Στάδιο Καλαμακίου
15:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.	ΑΕ Γλυφάδας2 : 0Άγιος ΘωμάςΔημοτικό Στάδιο Γλυφάδας
01-03-2015 (Κλικ για χάρτη)
11:00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.	Αθηναϊκός0 : 0ΆφοβοςΔημοτικό Στάδιο Βύρωνα
11:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.	Ιλίσια 20040 : 0ΚορωνίδαΓήπεδο Γουδίου
11:30 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.	ΓΣ Καισαριανής1 : 1Ηρακλής ΠεριστερίουΓήπεδο Νήαρ Ήστ
15:30 ΚΑΔΔΑΣ Π., ΣΥΨΑΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.	Χρυσούπολη3 : 0Κένταυρος ΒριλησσίωνΓήπεδο Χρυσούπολης
15:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.	Φοίνικας Περιστερίου2 : 3ΚουκάκιΓήπεδο Χωράφας
15:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.	Πήγασος Πατησίων1 : 0Άτλας ΚυψέληςΔημοτικό Γυμναστήριο Αγίων Αναργύρων
2ος Όμιλος
28-02-2015 (Κλικ για χάρτη)
15:30 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.	Αττικός2 : 1Φωστήρας ΚαισαριανήςΓήπεδο Ακαδημίας Πλάτωνος
15:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.	Κρόνος Αθηνών2 : 3Αργυρούπολη ΑΟΝΔημοτικό Γήπεδο Κυψέλης (Αλεπότρυπας)
15:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.	Απόλλων Χαλανδρίου1 : 1ΜελίσσιαΓήπεδο Κάτω Χαλανδρίου
15:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.	Πετράλωνα0 : 2ΛυκόβρυσηΔΑΚ Ιλίου
01-03-2015 (Κλικ για χάρτη)
10:45 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.	Θρίαμβος Χαϊδαρίου1 : 0ΑλσούποληΒ Δημοτικό Γυμναστήριο Ταύρου Χάρης Παυλίδης
15:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.	Αρμενική Ένωση0 : 1Άγιαξ ΤαύρουΓήπεδο Ελληνικού
15:30 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.	ΑΕ Περιστερίου2 : 2Αστέρας ΕξαρχείωνΕΑΚ Ήφαιστου
15:30 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α.	Γκυζιακός2 : 1Κεραυνός Αγ.ΒαρβάραςΔημοτικό Γήπεδο Κυψέλης (Αλεπότρυπας)
3ος Όμιλος
28-02-2015 (Κλικ για χάρτη)
15:30 ΣΤΑΪΚΟΣ Κ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε.	Λαύρα Αργυρούπολης0 : 1ΚηπούποληΔημοτικό Γυμναστήριο Αργυρούπολης Β
15:30 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.	Παράδεισος Αμαρουσίου2 : 2ΠαπάγοςΔημοτικό Στάδιο Βριλησσίων
15:30 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΔΔΑΣ Π.	Ελευθερούπολη1 : 3ΑΟ ΜικρασιατικόςΔημοτικό Στάδιο Νέας Ιωνίας
15:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.	Αστέρας Ζωγράφου0 : 3Άμιλλα ΠεριστερίουΓήπεδο Γουδίου
01-03-2015 (Κλικ για χάρτη)
12:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.	Δάφνη Π.Φαλήρου1 : 1Ένωσις ΒοτανικούΔημοτικό Γήπεδο Παλαιού Φαλήρου Σωτήρης Αγγελόπουλος
12:30 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.	Ανθούπολη1 : 0Ερμής ΕιρήνηΓήπεδο Χωράφας
15:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.	Τερψιθέα Γλυφάδας2 : 1Αίμος ΠετρούποληςΓήπεδο Τερψιθέας
15:30 ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.	Άρης Πετρούπολης1 : 0Ατρόμητος-Αστέρας ΧαλανδρίουΔημοτικό Στάδιο Πετρούπολης Γ
1ος Όμιλος
28-02-2015 (Κλικ για χάρτη)
15:30 ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.	Πανιώνιος Καισαριανής3 : 1Κεραυνός ΠετρούποληςΓήπεδο Νήαρ Ήστ
15:30 ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.	Διαγόρας Αιγάλεω3 : 0Ολυμπιακός ΚυψέληςΔΑΚ Αιγάλεω
01-03-2015 (Κλικ για χάρτη)
11:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.	Κεραμεικός1 : 3Ηρακλής ΠετρούποληςΓήπεδο Ρουφ Δημήτρης Γιαννακόπουλος
11:00 ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.	Δάσος Χαϊδαρίου1 : 2ΑΟ ΙλίουΔημοτικό Γήπεδο Τάκης Χαραλαμπίδης (πρώην Σιδηροπούλου)
11:00 ΖΟΥΤΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.	ΑΕ Ιλίου0 : 5ΒριλήσσιαΔΑΚ Ιλίου
12:30 ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.	Πέρα Κλουμπ2 : 1Δάφνη ΑθηνώνΔημοτικό Γήπεδο Κυψέλης (Αλεπότρυπας)
15:30 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.	Πατήσια1 : 3ΠΟΨΓήπεδο Γαλατσίου
2ος Όμιλος
28-02-2015 (Κλικ για χάρτη)
15:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.	Αετός Καλλιθέας0 : 4ΤριφυλλιακόςΔημοτικό Στάδιο Πεύκης
15:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΣΥΡΙΟΣ Χ.	Αναγέννηση Πετρούπολης3 : 0ΑρίωνΔημοτικό Στάδιο Πετρούπολης Γ
01-03-2015 (Κλικ για χάρτη)
10:00 ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΠΑΠΠΑΣ Χ., ΠΑΤΡΙΚΗΣ Κ.	Ιπποκράτης3 : 2Αίας ΑθηνώνΕΑΚ Ήφαιστου
15:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΕΦΑΛΑΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.	Κρόνος Αιγάλεω3 : 4ΑΕ ΑιγάλεωΔημοτικό Γήπεδο Οριζομύλων Αιγάλεω
15:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ.	Ορφέας Αιγάλεω2 : 1ΤαταύλαΔΑΚ Αιγάλεω
15:30 ΣΥΝΑΪΤΗΣ Κ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ι.	Νεοπεντελικός1 : 3ΑμπελόκηποιΔημοτικό Γήπεδο Μελισσίων
3ος Όμιλος
11-10-2014 (Κλικ για χάρτη)
16:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.Θύελλα Περιστερίου0 : 1Φοίνικας ΚαλλιθέαςΓήπεδο Χρυσούπολης
16:00 ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.Ιεράπολη3 : 2ΜαρούσιΔημοτικό Γήπεδο Οριζομύλων Αιγάλεω
16:00 ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.Υμηττός1 : 2Άρης ΧολαργούΓήπεδο Υμηττού
16:00 ΜΠΑΜΠΑΣ Α., ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ.Βύρωνας1 : 1Άρης ΒύρωναΒ Δημοτικό Γυμναστήριο Ηλιούπολης
12-10-2014 (Κλικ για χάρτη)
11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.Χαλκηδονικός0 : 1Νίκη ΑλίμουΔημοτικό Γυμναστήριο Αγίων Αναργύρων
13:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΠΑΤΡΙΚΗΣ Κ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.	Άτταλος4 : 0Κωφών ΑΟΓήπεδο Κάτω Αχαρνών
16:00 ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΙΣΣΑ Α., ΣΥΡΙΟΣ Χ.Νέα Σμύρνη1 : 0Κηφισιά 2010Γήπεδο Τραχώνων
2ος Όμιλος
28-02-2015 (Κλικ για χάρτη)
15:30 ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ι.	Παγκράτι0 : 3Πλάτων ΑθηνώνΓήπεδο Ελληνικού
01-03-2015 (Κλικ για χάρτη)
10:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΔΡΙΒΑΣ Π.	Αθηναΐδα1 : 0Τόλμη ΠεριστερίουΔημοτικό Γήπεδο Κυψέλης (Αλεπότρυπας)
10:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.	Κοψαχείλα2 : 1Απόλλων 2006Δημοτικό Γήπεδο Παλαιού Φαλήρου Σωτήρης Αγγελόπουλος
10:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.	Απόλλων Περιστερίου0 : 6ΠανθησειακόςΓήπεδο Χωράφας
11:00 ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.	Προμηθέας Δάφνης0 : 1ΓαλάτσιΓήπεδο Υμηττού
15:30 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.	Λαρισαϊκός4 : 2Νέα ΖωήΓήπεδο Ακαδημίας Πλάτωνος
15:30 ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.	ΑΕ Μεταμόρφωση3 : 0Πράσινα ΠουλιάΔιαδημοτικό Γήπεδο Μεταμόρφωσης-Λυκόβρυσης

ΕΠΣΠ - Αποτελέσματα - Πρόγραμμα Αγώνων - ΕΠΣ Πειραιά

  • Α' Κατηγορία

  • Β' Κατηγορία

  • Γ' Κατηγορία

  • Κύπελλο ΕΠΣΠ - 6ος γύρος

1ος Όμιλος
28-02-2015 (Κλικ για χάρτη)
15:30 ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΒΑΪΛΑΣ Ι. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)	ΑΟ Πειραιάς2 : 1ΔραπετσώναΔημοτικό Γυμναστήριο Νίκαιας
15:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)	Νίκη Ρέντη1 : 3Ολυμπιάδα ΚερατσινίουΔημοτικό Γήπεδο Ρέντη Σταύρος Μελισσουργός
15:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. (Παρατηρητής: ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)	Χαραυγή2 : 1Νέοι ΔραπετσώναςΔημοτικό Γήπεδο Κερατσινίου ΑΓΕΤ Χαραυγής
01-03-2015 (Κλικ για χάρτη)
15:30 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)	Άρης Αμφιάλης2 : 0ΑΟΚ ΦαλήρουΔημοτικό Στάδιο Κερατσινίου Σιταποθήκες
15:30 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)	Σαλαμινομάχοι0 : 1ΠροοδευτικήΔημοτικό Γήπεδο Αμπελακίων
15:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΒΕΡΥΚΑΚΗ Α. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)	ΑΕ Περάματος1 : 0Αετός ΚορυδαλλούΔημοτικό Γήπεδο Περάματος
15:30 ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Σ., ΒΛΑΧΟΥ .., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)	Δόξα Πειραιά3 : 0Αίας ΣαλαμίναςΔημοτικό Γυμναστήριο Νίκαιας
02-03-2015 (Κλικ για χάρτη)
15:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)	Καστέλλα0 : 2ΚερατσίνιΔημοτικό Γήπεδο Μοσχάτου
2ος Όμιλος
28-02-2015 (Κλικ για χάρτη)
15:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)	Σαλαμίνα0 : 4ΜοσχάτοΔημοτικό Στάδιο Σαλαμίνας
15:30 ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)	Αμφιάλη0 : 1ΠεραμαϊκόςΔημοτικό Στάδιο Κερατσινίου Σιταποθήκες
15:30 ΣΠΑΘΑΣ Η., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)	Θύελλα Μοσχάτου0 : 0ΑμπελακιακόςΔημοτικό Γήπεδο Μοσχάτου
01-03-2015 (Κλικ για χάρτη)
12:00 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΠΙΕΡΡΑΚΕΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ)	Ελλάς Ποντίων1 : 2Ειρήνη 2005Δημοτικό Γήπεδο Οριζομύλων Αιγάλεω
13:00 ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΣΓΑΝΤΖΟΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ)	ΑΕ Νίκαιας5 : 2Ήφαιστος ΝίκαιαςΔημοτικό Γήπεδο Νίκαιας Π.Νικολαΐδης
15:00 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)	Αίγινα1 : 0Ερμής ΚορυδαλλούΔημοτικό Στάδιο Αίγινας
15:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)	Ίκαρος Καλλιθέας3 : 0ΧαλκηδόναΔημοτικό Γήπεδο Παραλίας Τζιτζιφιών
02-03-2015 (Κλικ για χάρτη)
15:45 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ. (Παρατηρητής: ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)	Οδηγήτρια2 : 2Φαληρικός / ΑΟ ΜάνηςΔημοτικό Γήπεδο Κερατσινίου ΑΓΕΤ Χαραυγής
1ος Όμιλος
28-02-2015 (Κλικ για χάρτη)
15:30 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)	Αργοναύτης0 : 1Αστέρια ΔραπετσώναςΔημοτικό Γήπεδο Νίκαιας Π.Νικολαΐδης
01-03-2015 (Κλικ για χάρτη)
11:30 ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)	Αναγέννηση Μοσχάτου1 : 2Κύπρος ΚορυδαλλούΔημοτικό Γήπεδο Μοσχάτου
12:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)	Νέο Ικόνιο1 : 0ΠολυκράτηςΔημοτικό Γήπεδο Περάματος
13:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)	Αστέρας Νίκαιας0 : 1Αστέρας ΚερατσινίουΔημοτικό Γυμναστήριο Νίκαιας
13:00 ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΖΕΡΒΑΣ Ν. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)	Ολυμπιάδα Κερατσινίου0 : 1Φοίνικας Αγ.ΣοφίαςΔημοτικό Γήπεδο Κερατσινίου ΑΓΕΤ Χαραυγής
15:30 ΡΙΖΟΣ Ε., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΒΑΪΛΑΣ Ι. (Παρατηρητής: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ)	ΑΟ Κορυδαλλός3 : 1ΠαντζιτζιφιακόςΔΑΚ Κορυδαλλού
15:30 ΣΑΚΚΑΣ Β., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)	Πειραϊκός0 : 2Θησέας ΠειραιάΓήπεδο Ποδοσφαίρου ΣΕΦ
2ος Όμιλος
28-02-2015 (Κλικ για χάρτη)
15:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)	Πόντιοι Δραπετσώνας0 : 1ΠανφαληρικόςΔημοτικό Γήπεδο Δραπετσώνας Γιάννης Βάζος
15:30 ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)	Προφήτης Ηλίας2 : 0Σπίθα ΝίκαιαςΓήπεδο Ποδοσφαίρου ΣΕΦ
01-03-2015 (Κλικ για χάρτη)
10:30 ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΚΟΥΡΗ Η., ΒΑΚΟ Α. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)	Αρμενική Πειραιά0 : 1Πανιώνιος ΚερατσινίουΔημοτικό Γυμναστήριο Νίκαιας
10:30 ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)	Ατρόμητος Κερατσινίου0 : 4ΚαραβάςΔημοτικό Γήπεδο Κερατσινίου ΑΓΕΤ Χαραυγής
10:30 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ)	Παννεαπολικός2 : 1Άγιος ΔημήτριοςΔημοτικό Γήπεδο Νίκαιας Π.Νικολαΐδης
11:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ. (Παρατηρητής: ΚΟΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)	Ένωση Ρέντη 2 : 1Θύελλα ΚορυδαλλούΔημοτικό Γήπεδο Ρέντη Σταύρος Μελισσουργός
15:30 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)	Νέοι Ευγενείας3 : 1Μιθριδάτης ΡέντηΔημοτικό Γήπεδο Κερατσινίου ΑΓΕΤ Χαραυγής

ΕΠΣΑΝΑ - Αποτελέσματα - Πρόγραμμα Αγώνων - ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής

  • Α' Κατηγορία

  • Β' Κατηγορία

  • Γ' Κατηγορία

  • Κύπελλο ΕΠΣΑΝΑ - 5ος Γύρος

ΕΠΣΔΑ - Αποτελέσματα - Πρόγραμμα Αγώνων - ΕΠΣ Δυτικής Αττικής

  • Α' Κατηγορία

  • Β' Κατηγορία

  • Κύπελλο ΕΠΣΔΑ - 4ος γύρος

Τα νέα της ΕΠΣΑ

ΠροηγούμενοΕπόμενοΣελίδα:

27 Οκτ 2014

Συλλυπητήρια για τον Μανώλη Γρίμμα

Συλλυπητήρια για τον Μανώλη Γρίμμα

Ο Ευγένιος Χριστοφούλου σχετικά με τον Μανώλη Γρίμμα   Με λύπη διαβάσα σή...

Περισσότερα...

08 Οκτ 2014

Με τΠηρε Τσαπαρη ο Κένταυρος Βριλησσίων

Με τΠηρε Τσαπαρη ο Κένταυρος Βριλησσίων

ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟ ΒΡΙΛΛΗΣΙΩΝ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ Σ...

Περισσότερα...

19 Σεπ 2014

Ξανάσμιξαν Θεολόγης – Ντέτσικας!

Ξανάσμιξαν  Θεολόγης – Ντέτσικας!

Η ιστορία θα επαναληφθεί?

Περισσότερα...

09 Σεπ 2014

Καλή χρονιά με δωρέαν εισιτήρια στον Αστέρα Εξαρχε…

Καλή χρονιά με δωρέαν εισιτήρια στον Αστέρα Εξαρχείων

Για ακόμη μία χρονιά το γήπεδο του Αστέρα θα είναι ανοικτό για όλους του φίλους!...

Περισσότερα...

09 Σεπ 2014

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΠΣΑ 2014-2015 (Γ' Κατηγορία 4ος όμιλος)

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΠΣΑ 2014-2015 (Γ' Κατηγορία 4ος όμιλος)

Το πλήρες πρόγραμμα της Γ ΕΠΣΑ για την περίοδο 2014-2015 (4ος όμιλος)

Περισσότερα...

09 Σεπ 2014

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΠΣΑ 2014-2015 (Γ' Κατηγορία 3ος όμιλος)

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΠΣΑ 2014-2015 (Γ' Κατηγορία 3ος όμιλος)

Το πλήρες πρόγραμμα της Γ ΕΠΣΑ για την περίοδο 2014-2015 (3ος όμιλος)

Περισσότερα...

Τα νέα της ΕΠΣΠ

ΠροηγούμενοΕπόμενοΣελίδα:

27 Οκτ 2014

AE Νίκαια - Ερμής Κορυδαλλού 2 - 0

AE Νίκαια - Ερμής Κορυδαλλού 2 - 0

Μια νίκη καθαρά επαγγελματικη σήμερα για την ομαδα μας που κέρδισε εντός έδρας τ...

Περισσότερα...

20 Οκτ 2014

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΑΟΦΑΡ ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΑΟΦΑΡ ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

ΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗΣ 18-10-2014 ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΝΙΚΗΣ ΡΕΝΤΗ Σημερα, στο γηπεδο Μελισσουργο...

Περισσότερα...

20 Οκτ 2014

ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ 2 - 4

ΕΙΡΗΝΗ 2005 - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ 2 - 4

Αποθέωση του επιθετικού ποδοσφαιρου σήμερα στο γήπεδο της Νίκαιας όπου  η Α...

Περισσότερα...

30 Σεπ 2014

Ανακοίνωση Ποδοσφαιριστών και Τεχνικού επιτελείου …

Ανακοίνωση Ποδοσφαιριστών και Τεχνικού επιτελείου Ερμή Ο.Φ.

Ανακοίνωση σχετικά με τα τεκταινόμενα στην ομάδα!

Περισσότερα...

30 Σεπ 2014

Δελτίο τύπου ΑΕ Νίκαια για διαιτησία του αγώνα με …

Δελτίο τύπου ΑΕ Νίκαια για διαιτησία του αγώνα με Φαληρικό

 Η ΑΕ Νικαια μετά το τέλος  της αναμέτρησης με τον Φαληρικό (οπού σημε...

Περισσότερα...

Τα νέα της ΕΠΣΑΝΑ

ΠροηγούμενοΕπόμενοΣελίδα:

30 Σεπ 2014

παραιτηθηκε ο Κωστας Τσιχλης απο τον παγκο του ΑΗΤ…

παραιτηθηκε ο Κωστας Τσιχλης απο τον παγκο του ΑΗΤΤΗΤΟΥ ΣΠΑΤΩΝ

Μετα το παιχνιδι του Αηττητου Σπατων κοντρα στην Ατλαντιδα που διεξηχθη στο ουδέ...

Περισσότερα...

30 Σεπ 2014

Παιχνίδι Νικητές Ανθούσας - Δόξα Αγίας Άννα

Παιχνίδι Νικητές Ανθούσας - Δόξα Αγίας Άννα

ο Α.Π.Σ Δόξα Αγίας Άννας ευχαριστεί την ομάδα των Νικητών Ανθούσες

Περισσότερα...

10 Σεπ 2014

Κανονικά αρχίζει η ΕΠΣΑΝΑ!

Κανονικά αρχίζει η ΕΠΣΑΝΑ!

Ξεπεράστηκαν τα προβλήματα...

Περισσότερα...

30 Αυγ 2014

Το πρόγραμμα της Β' Κατηγορίας ΕΠΣΑΝΑ

Το πρόγραμμα της Β' Κατηγορίας ΕΠΣΑΝΑ

Παρακάτω το πρόγραμμα της Β' ΕΠΣΑΝΑ

Περισσότερα...

28 Αυγ 2014

Έγινε η κλήρωση ΕΠΣΑΝΑ 2014-2015

Έγινε η κλήρωση ΕΠΣΑΝΑ 2014-2015

Έγινε η κλήρωση της ΕΠΣΑΝΑ χθες (σ.σ. 27/08/2014) στο Plaza Resort στην Παλαιά Φ...

Περισσότερα...

27 Αυγ 2014

Μία... εντεκάδα μεταγραφές στον Άρη Βούλας

Μία... εντεκάδα μεταγραφές στον Άρη Βούλας

Τρίβει τα χέρια του ο προπονητής του Αρη Βούλας Αντριάν Μπαρμπολούτσι βλέποντας ...

Περισσότερα...

Τα νέα της ΕΠΣΔΑ

ΠροηγούμενοΕπόμενοΣελίδα:

05 Σεπ 2014

Η κλήρωση της ΕΠΣΔΑ 2014-2015

Η κλήρωση της ΕΠΣΔΑ 2014-2015

Στην τελική ευθεία για την έναρξη η Δυτική Αττική..

Περισσότερα...

14 Αυγ 2014

Ξεκινά η προετοιμασία της ΑΕ Ζεφυρίου

Ξεκινά η προετοιμασία της ΑΕ Ζεφυρίου

Στις  18/8 και ώρα 16.30 καλούνται οι ποδοσφαιριστές της ΑΕ Ζεφυρίου να βρί...

Περισσότερα...

02 Αυγ 2014

Ελεύθερος ο Ασλανίδης από τον Πυρρίχιο

Ελεύθερος ο Ασλανίδης από τον Πυρρίχιο

Ελεύθερος  να  διαπραγματευτεί το μέλλον του με ομάδα της αρεσκείας το...

Περισσότερα...

20 Ιουλ 2014

Ο Ανανιάδης στον Άτταλο Νέας Περάμου

Ο Ανανιάδης στον Άτταλο Νέας Περάμου

Ο έμπειρος και ταλαντούχος προπονητής Γιώργος Ανανιάδης αναλαμβάνει για την επ...

Περισσότερα...

14 Μαϊ 2014

Συνεργασία Sportland FC και Ολυμπιακού Πειραιώς!

Συνεργασία Sportland FC και Ολυμπιακού Πειραιώς!

Η ακαδημία ποδοσφαίρου Sportland fc Ασπροπύργου είναι στην ευχάριστη θέση ν...

Περισσότερα...

20 Φεβ 2014

Χοροεσπερίδα του Πυρρίχιου Ασπροπύργου

Χοροεσπερίδα του Πυρρίχιου Ασπροπύργου

Πρόσκληση στους φίλους του από την ομάδα του Πυρρίχιου Ασπροπύργου!

Περισσότερα...