Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

ΚΥΠΕΛΛΟΚύπελλο ΕΠΣΑ

Τε,01Οκτωβρίου2014

Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

Αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων και όλα τα αποτελέσματα. Πατήστε κλικ στο σκορ κάθε αγώνα για να δείτε λεπτομέρειες. Στους αγώνες που έχουν μπροστά την περιστρεφόμενη κάμερα, υπάρχει φωτογραφικό υλικό και βίντεο αλλά και αναλυτικό ρεπορτάζ του αγώνα. Ερασιτεχνικο Ποδοσφαιρο

ΕΠΣΑ - Κύπελλο - Αποτελέσματα - Πρόγραμμα
JoomSport
Διαχείριση Προφίλ
Print
1ος Γύρος
13-09-2014 16:30 Ιπποκράτης0 : 2ΓΣ Καισαριανής
13-09-2014 16:30 Δάσος Χαϊδαρίου0 : 1 (Παράταση)Αετός Καλλιθέας
13-09-2014 16:30 Αστέρας Ζωγράφου6 : 1Λαρισαϊκός
13-09-2014 16:30 ΑΟ Ιλίου0 : 0 (Παράταση)ΕΡΑΣ Καλλιθέας
13-09-2014 16:30 Κηπούπολη1 : 0Γαλαξίας Περιστερίου
13-09-2014 16:30 Άφοβος4 : 2Τόλμη Περιστερίου
13-09-2014 16:30 Αστέρας Εξαρχείων1 : 1 (Παράταση)Κρόνος Αθηνών
13-09-2014 16:30 ΑΕ Γλυφάδας0 : 3Αρμενική Ένωση
13-09-2014 16:30 Λαύρα Αργυρούπολης1 : 2Άγιος Θωμάς
13-09-2014 16:30 Κηφισιά 20101 : 2ΑΕ Μεταμόρφωση
13-09-2014 16:30 Νεοπεντελικός1 : 3Αθηναϊκός
13-09-2014 16:30 Απόλλων Χαλανδρίου0 : 4Άρης Χολαργού
13-09-2014 16:30 ΑΕ Αιγάλεω0 : 1Άτλας Κυψέλης
13-09-2014 16:30 Ανθούπολη2 : 3Κένταυρος Βριλησσίων
13-09-2014 16:30 Μαρούσι0 : 3Κοψαχείλα
13-09-2014 16:30 Αλσούπολη0 : 2Άρης Βύρωνα
13-09-2014 16:30 Καλαμάκι2 : 0Άτταλος
13-09-2014 16:30 Προμηθέας Δάφνης1 : 2Γαλάτσι
13-09-2014 16:30 Βριλήσσια2 : 0Τριφυλλιακός
13-09-2014 16:30 Αναγέννηση Πετρούπολης3 : 4Κουκάκι
14-09-2014 09:45 Κεραυνός Πετρούπολης0 : 5Ελευθερούπολη
14-09-2014 09:45 Κρόνος Αιγάλεω0 : 1Ένωσις Βοτανικού
14-09-2014 10:30 Πλάτων Αθηνών4 : 0Αρίων
14-09-2014 10:30 ΑΕ Περιστερίου0 : 2Κεραυνός Αγ.Βαρβάρας
14-09-2014 10:30 Βύρωνας1 : 2Διαγόρας Αιγάλεω
14-09-2014 10:30 Νέα Ζωή1 : 0Νίκη Αλίμου
14-09-2014 10:30 Πέρα Κλουμπ3 : 1Ταταύλα
14-09-2014 10:30 Χαλκηδονικός3 : 3 (Παράταση)Φωστήρας Καισαριανής
14-09-2014 13:00 Ιεράπολη0 : 2ΑΟ Μικρασιατικός
14-09-2014 13:00 Αίμος Πετρούπολης1 : 1 (Παράταση)Μελίσσια
14-09-2014 13:00 Ατρόμητος-Αστέρας Χαλανδρίου3 : 1Πανθησειακός
14-09-2014 16:30 Τερψιθέα Γλυφάδας2 : 1Κορωνίδα
14-09-2014 16:30 Θύελλα Περιστερίου0 : 1 (Παράταση)Αθηναΐδα
14-09-2014 16:30 Ορφέας Αιγάλεω0 : 2Πετράλωνα
14-09-2014 16:30 Παράδεισος Αμαρουσίου1 : 0Πατήσια
14-09-2014 16:30 Δάφνη Π.Φαλήρου0 : 1Θρίαμβος Χαϊδαρίου
14-09-2014 16:30 Άγιαξ Ταύρου1 : 0Κεραμεικός
14-09-2014 16:30 ΠΟΨ1 : 1 (Παράταση)Φοίνικας Περιστερίου
14-09-2014 16:30 Ηρακλής Περιστερίου2 : 2 (Παράταση)Αργυρούπολη ΑΟΝ
14-09-2014 16:30 Άμιλλα Περιστερίου0 : 2Ιλίσια 2004
14-09-2014 16:30 Νέα Σμύρνη5 : 0Πήγασος Πατησίων
14-09-2014 16:30 Παπάγος5 : 1Πανιώνιος Καισαριανής
14-09-2014 16:30 Ολυμπιακός Κυψέλης2 : 5Φωστήρας
14-09-2014 16:30 Άρης Πετρούπολης1 : 0 (Παράταση)Αττικός
14-09-2014 16:30 ΕΡΑΣ Απόλλων Σμύρνης2 : 1Γκυζιακός
17-09-2014 16:30 Ειρήνη Πετρούπολης2 : 3Χρυσούπολη
17-09-2014 16:30 Απόλλων 20060 : 2Υμηττός
2ος Γύρος
20-09-2014 16:30 Κηπούπολη0 : 0 (Παράταση)Διαγόρας Αιγάλεω
20-09-2014 16:30 Άγιος Θωμάς1 : 2Νέα Σμύρνη
20-09-2014 16:30 Ελευθερούπολη0 : 1Τερψιθέα Γλυφάδας
20-09-2014 16:30 ΠΟΨ0 : 0 (Παράταση)Πλάτων Αθηνών
20-09-2014 16:30 Φωστήρας Καισαριανής2 : 0Ιλίσια 2004
20-09-2014 16:30 Παράδεισος Αμαρουσίου0 : 1Πετράλωνα
20-09-2014 16:30 Αθηναΐδα2 : 4Φωστήρας
21-09-2014 10:30 Γαλάτσι3 : 2Βριλήσσια
21-09-2014 10:30 Κρόνος Αθηνών2 : 1Κοψαχείλα
21-09-2014 10:30 Νέα Ζωή1 : 5Αθηναϊκός
21-09-2014 10:30 ΓΣ Καισαριανής2 : 1ΑΟ Ιλίου
21-09-2014 10:30 Άφοβος0 : 3Αστέρας Ζωγράφου
21-09-2014 13:00 Άρης Χολαργού0 : 0 (Παράταση)Καλαμάκι
21-09-2014 16:30 Κεραυνός Αγ.Βαρβάρας3 : 0Αίμος Πετρούπολης
21-09-2014 16:30 Κένταυρος Βριλησσίων0 : 2Λυκόβρυση
21-09-2014 16:30 Αρμενική Ένωση2 : 0Κουκάκι
21-09-2014 16:30 Άρης Βύρωνα2 : 6ΑΟ Μικρασιατικός
21-09-2014 16:30 Παπάγος5 : 0Αετός Καλλιθέας
21-09-2014 16:30 Ένωσις Βοτανικού1 : 3 (Παράταση)ΕΡΑΣ Απόλλων Σμύρνης
21-09-2014 16:30 Αργυρούπολη ΑΟΝ5 : 2 (Παράταση)Ατρόμητος-Αστέρας Χαλανδρίου
21-09-2014 16:30 Άτλας Κυψέλης0 : 1ΑΕ Μεταμόρφωση
21-09-2014 16:30 Θρίαμβος Χαϊδαρίου4 : 0Άρης Πετρούπολης
21-09-2014 16:30 Υμηττός0 : 3Πέρα Κλουμπ
21-09-2014 16:30 Άγιαξ Ταύρου2 : 1Χρυσούπολη
3ος Γύρος
08-10-2014 16:00 Καλαμάκι- : - Αρμενική Ένωση
08-10-2014 16:00 ΑΟ Μικρασιατικός- : - ΕΡΑΣ Απόλλων Σμύρνης
08-10-2014 16:00 Κεραυνός Αγ.Βαρβάρας- : - Κρόνος Αθηνών
08-10-2014 16:00 Κηπούπολη- : - Τερψιθέα Γλυφάδας
08-10-2014 16:00 Αθηναϊκός- : - Γαλάτσι
08-10-2014 16:00 Νέα Σμύρνη- : - Αστέρας Ζωγράφου
15-10-2014 16:00 Πανερυθραϊκός- : - Π.Φάληρο
15-10-2014 16:00 ΑΟ Περιστέρι- : - Φωστήρας Ηλιούπολης
15-10-2014 16:00 Θρίαμβος Χαϊδαρίου- : - Θρίαμβος Αθηνών-Δάφνης
15-10-2014 16:00 Θύελλα Αγ.Δημητρίου- : - ΑΕ Μεταμόρφωση
15-10-2014 16:00 Αργυρούπολη ΑΟΝ- : - Ελπίδα Αγ.Αναργύρων
15-10-2014 16:00 Φωστήρας- : - ΕΡΑΣ ΠΑΟ Ρουφ
15-10-2014 16:00 Πετράλωνα- : - Ολυμπιακός Λιοσίων
15-10-2014 16:00 ΓΣ Αργυρούπολης- : - Άγιαξ Ταύρου
15-10-2014 16:00 Παπάγος- : - Καματερό
15-10-2014 16:00 Διάνα Ηλιούπολης- : - Αγία Παρασκευή
15-10-2014 16:00 ΠΟΨ- : - Λυκόβρυση
15-10-2014 16:00 Φωστήρας- : - Πέρα Κλουμπ
15-10-2014 16:00 Άγιος Ιερόθεος- : - Ηλιούπολη
15-10-2014 16:00 Σούρμενα- : - Εθνικός Αστέρας
15-10-2014 16:00 Χαλάνδρι- : - Αγία Ελεούσα
15-10-2014 16:00 Χαραυγιακός- : - Χαϊδάρι
15-10-2014 16:00 Χολαργός- : - ΓΣ Καισαριανής
15-10-2014 16:00 ΑΕ Ηρακλείου- : - Άγιοι Ανάργυροι
[Πίσω]