Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

ΚΥΠΕΛΛΟΚύπελλο ΕΠΣΑ

Σα,20Σεπτεμβρίου2014

Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

Αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων και όλα τα αποτελέσματα. Πατήστε κλικ στο σκορ κάθε αγώνα για να δείτε λεπτομέρειες. Στους αγώνες που έχουν μπροστά την περιστρεφόμενη κάμερα, υπάρχει φωτογραφικό υλικό και βίντεο αλλά και αναλυτικό ρεπορτάζ του αγώνα. Ερασιτεχνικο Ποδοσφαιρο

ΕΠΣΑ - Κύπελλο - Αποτελέσματα - Πρόγραμμα
JoomSport
Διαχείριση Προφίλ
Print
1ος Γύρος
13-09-2014 16:30 Ιπποκράτης0 : 2ΓΣ Καισαριανής
13-09-2014 16:30 Δάσος Χαϊδαρίου0 : 1 (Παράταση)Αετός Καλλιθέας
13-09-2014 16:30 Αστέρας Ζωγράφου6 : 1Λαρισαϊκός
13-09-2014 16:30 ΑΟ Ιλίου0 : 0 (Παράταση)ΕΡΑΣ Καλλιθέας
13-09-2014 16:30 Κηπούπολη1 : 0Γαλαξίας Περιστερίου
13-09-2014 16:30 Άφοβος4 : 2Τόλμη Περιστερίου
13-09-2014 16:30 Αστέρας Εξαρχείων1 : 1 (Παράταση)Κρόνος Αθηνών
13-09-2014 16:30 ΑΕ Γλυφάδας0 : 3Αρμενική Ένωση
13-09-2014 16:30 Λαύρα Αργυρούπολης1 : 2Άγιος Θωμάς
13-09-2014 16:30 Κηφισιά 20101 : 2ΑΕ Μεταμόρφωση
13-09-2014 16:30 Νεοπεντελικός1 : 3Αθηναϊκός
13-09-2014 16:30 Απόλλων Χαλανδρίου0 : 4Άρης Χολαργού
13-09-2014 16:30 ΑΕ Αιγάλεω0 : 1Άτλας Κυψέλης
13-09-2014 16:30 Ανθούπολη2 : 3Κένταυρος Βριλησσίων
13-09-2014 16:30 Μαρούσι0 : 3Κοψαχείλα
13-09-2014 16:30 Αλσούπολη0 : 2Άρης Βύρωνα
13-09-2014 16:30 Καλαμάκι2 : 0Άτταλος
13-09-2014 16:30 Προμηθέας Δάφνης1 : 2Γαλάτσι
13-09-2014 16:30 Βριλήσσια2 : 0Τριφυλλιακός
13-09-2014 16:30 Αναγέννηση Πετρούπολης3 : 4Κουκάκι
14-09-2014 09:45 Κεραυνός Πετρούπολης0 : 5Ελευθερούπολη
14-09-2014 09:45 Κρόνος Αιγάλεω0 : 1Ένωσις Βοτανικού
14-09-2014 10:30 Πλάτων Αθηνών4 : 0Αρίων
14-09-2014 10:30 ΑΕ Περιστερίου0 : 2Κεραυνός Αγ.Βαρβάρας
14-09-2014 10:30 Βύρωνας1 : 2Διαγόρας Αιγάλεω
14-09-2014 10:30 Νέα Ζωή1 : 0Νίκη Αλίμου
14-09-2014 10:30 Πέρα Κλουμπ3 : 1Ταταύλα
14-09-2014 10:30 Χαλκηδονικός3 : 3 (Παράταση)Φωστήρας Καισαριανής
14-09-2014 13:00 Ιεράπολη0 : 2ΑΟ Μικρασιατικός
14-09-2014 13:00 Αίμος Πετρούπολης1 : 1 (Παράταση)Μελίσσια
14-09-2014 13:00 Ατρόμητος-Αστέρας Χαλανδρίου3 : 1Πανθησειακός
14-09-2014 16:30 Τερψιθέα Γλυφάδας2 : 1Κορωνίδα
14-09-2014 16:30 Θύελλα Περιστερίου0 : 1 (Παράταση)Αθηναΐδα
14-09-2014 16:30 Ορφέας Αιγάλεω0 : 2Πετράλωνα
14-09-2014 16:30 Παράδεισος Αμαρουσίου1 : 0Πατήσια
14-09-2014 16:30 Δάφνη Π.Φαλήρου0 : 1Θρίαμβος Χαϊδαρίου
14-09-2014 16:30 Άγιαξ Ταύρου1 : 0Κεραμεικός
14-09-2014 16:30 ΠΟΨ1 : 1 (Παράταση)Φοίνικας Περιστερίου
14-09-2014 16:30 Ηρακλής Περιστερίου2 : 2 (Παράταση)Αργυρούπολη ΑΟΝ
14-09-2014 16:30 Άμιλλα Περιστερίου0 : 2Ιλίσια 2004
14-09-2014 16:30 Νέα Σμύρνη5 : 0Πήγασος Πατησίων
14-09-2014 16:30 Παπάγος5 : 1Πανιώνιος Καισαριανής
14-09-2014 16:30 Ολυμπιακός Κυψέλης2 : 5Φωστήρας
14-09-2014 16:30 Άρης Πετρούπολης1 : 0 (Παράταση)Αττικός
14-09-2014 16:30 ΕΡΑΣ Απόλλων Σμύρνης2 : 1Γκυζιακός
17-09-2014 16:30 Ειρήνη Πετρούπολης2 : 3Χρυσούπολη
17-09-2014 16:30 Απόλλων 20060 : 2Υμηττός
2ος Γύρος
20-09-2014 16:30 Κηπούπολη- : - Διαγόρας Αιγάλεω
20-09-2014 16:30 Άγιος Θωμάς- : - Νέα Σμύρνη
20-09-2014 16:30 Ελευθερούπολη- : - Τερψιθέα Γλυφάδας
20-09-2014 16:30 ΠΟΨ- : - Πλάτων Αθηνών
20-09-2014 16:30 Φωστήρας Καισαριανής- : - Ιλίσια 2004
20-09-2014 16:30 Παράδεισος Αμαρουσίου- : - Πετράλωνα
20-09-2014 16:30 Αθηναΐδα- : - Φωστήρας
21-09-2014 10:30 Γαλάτσι- : - Βριλήσσια
21-09-2014 10:30 Κρόνος Αθηνών- : - Κοψαχείλα
21-09-2014 10:30 Νέα Ζωή- : - Αθηναϊκός
21-09-2014 10:30 ΓΣ Καισαριανής- : - ΑΟ Ιλίου
21-09-2014 10:30 Άφοβος- : - Αστέρας Ζωγράφου
21-09-2014 13:00 Άρης Χολαργού- : - Καλαμάκι
21-09-2014 16:30 Κεραυνός Αγ.Βαρβάρας- : - Αίμος Πετρούπολης
21-09-2014 16:30 Κένταυρος Βριλησσίων- : - Λυκόβρυση
21-09-2014 16:30 Αρμενική Ένωση- : - Κουκάκι
21-09-2014 16:30 Άρης Βύρωνα- : - ΑΟ Μικρασιατικός
21-09-2014 16:30 Παπάγος- : - Αετός Καλλιθέας
21-09-2014 16:30 Ένωσις Βοτανικού- : - ΕΡΑΣ Απόλλων Σμύρνης
21-09-2014 16:30 Αργυρούπολη ΑΟΝ- : - Ατρόμητος-Αστέρας Χαλανδρίου
21-09-2014 16:30 Άτλας Κυψέλης- : - ΑΕ Μεταμόρφωση
21-09-2014 16:30 Θρίαμβος Χαϊδαρίου- : - Άρης Πετρούπολης
21-09-2014 16:30 Υμηττός- : - Πέρα Κλουμπ
21-09-2014 16:30 Άγιαξ Ταύρου- : - Χρυσούπολη
[Πίσω]